укр eng

З приводу смерті Надії Дюк

nadia diuk

Міжнародний фонд “Відродження” глибоко сумує через велику втрату. Не стало чудової людини, лідерки демократичних перетворень, потужного голосу на захист свободи і прав людини, подруги Фонду Надії Дюк. 

Понад 30 років Надя працювала у Національному фонді на підтримку демократії (NED) – провідній американській фундації, яка обстоює свободу та рівність в усьому світі. Її діяльність охоплювала десятки країн, проте серце завжди було з Україною. Внесок Наді у становлення та розбудову українського громадянського суспільства важко переоцінити. Її невтомну працю задля того, щоб Україна стала справді демократичною країною, було щойно відзначено високою нагородою - Орденом Княгині Ольги ІІІ-го ступеня

«У США було мало настільки гідних, переконливих і чуйних адвокатів України, якою була Надія», - заявив з приводу цієї трагічної втрати віце-президент мережі Фондів Відкритого Суспільства Леонард Бенардо. 

Ми висловлюємо глибоке співчуття і підтримку рідним і близьким Наді й будемо берегти усі здобутки в побудові дієвого громадянського суспільства задля утвердження вільної, демократичної, успішної України. Справа її життя продовжить жити. Дякуємо тобі, Надю! Вічна память.

comments powered by Disqus