Грантерам

Корисні лінки:

Аплікаційна форма

Форми звітності

Інструкція щодо подачі електронного фінансового звіту

Довідник з комунікацій

Довідник з комунікацій для грантерів проєкту “Європейське Відродження України”

Логотипи фонду

Як отримати легальне програмне забезпечення

Корисні відео

Якими є поточні тематичні пріоритети Міжнародного фонду “Відродження”?

Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко розповідає про напрямки діяльності Фонду, його тематичні й стратегічні пріоритети у 2023 – 2024 році.

Як приймаються рішення про підтримку? 

Хто і як приймає рішення підтримати чи відхилити поданий проєкт? Як Фонд забезпечує запобігання конфлікту інтересів? І як стати новим партнером та грантером Фонду? Усе це пояснює виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко.

Як написати хороший проєкт

Що має бути в проєктній пропозиції, аби вона мала якомога більше шансів отримати підтримку від Міжнародного фонду “Відродження”? На що варто звернути увагу заповнюючи аплікаційну форму? Як сформулювати проблему і мету проєкту так, аби вони відповідали вашій спроможності і пріоритетам Фонду? Розповідає заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження” Інна Підлуська.

Принципи доброчесності у роботі з грантами від Міжнародного фонду “Відродження”

Що передбачає принцип доброчесності? Як запобігти конфлікту інтересів? Як забезпечити прозорість тендерних процедур в процесі діяльності? Чого саме ми очікуємо від організацій, яким надали підтримку і чому публікація звітів організації важлива? Розповідає директор програми “Демократія і належне врядування” Олексій Орловський.

Як правильно звітувати за грант: покрокова інструкція

Про те, які складові має форма змістовного звіту, що потрібно додати в якості додатків та як співпрацювати з донором під час реалізації проєкту, щоб подача звіту не стала для вас проблемою, розповідає директор програми “Демократія і належне врядування” Олексій Орловський.

Як згадувати про підтримку донора: поради щодо комунікації грантових проєктів

Про правила згадок про Фонд у вашій публічній комунікації – статтях, постах, відео та виступах, а також про принципи взаємодії з Комунікаційним відділом Фонду, розповідає директор відділу комунікацій Сашко Кульчицький.

Фінансовий супровід грантових проєктів: поради і процедури

Під час реалізації грантового проєкту виникає багато питань про фінансовий супровід: які документи і в якому вигляді необхідно готувати та зберігати. Менеджерка Міжнародного фонду “Відродження” Ярослава Шуляк розповідає про те, які є підкатегорії бюджету для грантового проєкту, як подавати фінансовий звіт та відповідає на інші найпоширеніші питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: