Контакти

Команда

Олександр Сушко

Виконавчий директор

Інна Підлуська

Заступниця виконавчого директора

Наталія Саннікова

Фінансовий директор

Ольга Айвазовська

Голова Правління

Лариса Денисенко

Членкиня Правління

Таміла Ташева

Членкиня Правління (членство призупинено)

Святослав Павлюк

Член Правління

Ігор Гут

Член Правління

Юлія Бабій

Керівник приймальні виконавчого директора

Христина Шульга

Директорка з управління персоналом

Олександр Брягін

Юрист

Олексій Орловський

Директор Програми "Демократична практика"

Тетяна Кухаренко

Менеджерка Ініціативи з розвитку екологічних організацій

Софія Голота

Менеджерка Ініціативи з розвитку аналітичних центрів

Діна Нарежнева

Менеджерка програми

Олена Луцишина

Координаторка Програми "Демократична практика"

Мар’яна Магомедова

Координаторка Програми «Демократична практика»

Роман Романов

Директор Програми "Права людини та правосуддя"

Василина Яворська

Менеджерка Програми "Права людини та правосуддя"

Ліана Мороз

Менеджерка Програми "Права людини та правосуддя"

Ярина Лакіш

Координаторка Програми "Права людини та правосуддя"

Катерина Лукасевич

Координаторка програми "Права людини і правосуддя"

Ольга Гальченко

Координаторка Програми "Права людини та правосуддя"

Дмитро Шульга

Директор Європейської програми

Ольга Квашук

менеджерка Європейської програми

Олена Романова

Координаторка Європейської програми

Рона Шоджазада

Асистент Європейської програми (проект «Громадська синергія»)

Тетяна Лопащук

Керівниця проекту "Київський діалог"

Ірина Шеремета

Асистентка проекту «Київський діалог»

Вікторія Тимошевська

Директор Програми "Громадське здоров'я"

Олена Кучерук

Менеджерка Програми "Громадське здоров'я"

Ксенія Шаповал-Дейнега

Менеджерка Програми "Громадське здоров'я"

Зоряна Казновська

Асистентка Програми "Громадське здоров'я"

Ярослава Шуляк

Координаторка Програми "Громадське здоров'я"

Анна Карашівська

Медіа-консультант програми «Громадське здоров'я»

Станіслав Лячинський

Директор Програми "Соціальний капітал"

Григорій Баран

Менеджер програми «Соціальний капітал», секретар Правління

Любов Михайлова

Координаторка Програми "Соціальний капітал"

Радослава Чекмишева

Менеджерка Інціатив у сфері культури

Сергій Пономарьов

Директор Ромської програми

Вікторія Стократюк

Менеджерка Ромської програми

Віола Попенко

Координатор програми стипендій Ромського освітнього фонду «Право та гуманітарні дисципліни»

Сашко Кульчицький

Керівник Відділу комунікацій

Олесь Лісничук

Аналітик Відділу комунікацій

Слава Сергійчук

Координаторка з комунікацій

Євген Попов

Керівник Південноукраїнського представництва (Одеська, Миколаївська, Херсонська області)

Оксана Дащаківська

Керівниця Західноукраїнського представництва

Олена Розсказова

Керівниця Східноукраїнського представництва

Владислав Романов

Керівник Придніпровського представництва

Неля Вишневська

Головна бухгалтерка

Віра Савчук

Заступниця головного бухгалтера

Ольга Надточій

Бухгалтерка

Геннадій Деркач

Старший фінансовий менеджер Відділу управління проектами

Юлія Гордонна

Фінансова менеджерка Відділу управління проектами

Олександр Шкуліпа

Фінансовий менеджер

Світлана Мякушко

Реєстраторка відділу управління проектами

Олег Нездемовський

Керівник відділу інформаційних технологій

Андрій Коноплянніков

Координатор технічної підтримки користувачів

Олександр Ситник

Адміністратор бази даних

Віталій Безворотний

Інформаційний консультант

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: