Конкурси та гранти

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою.

Найчастіші запитання

Хто і як приймає рішення про підтримку проектів?

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти у певній галузі, та Правління фонду. Після ретельного аналізу проектів і обговорення вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів. Рішення Програмних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає. Підстав надання або ненадання фінансової підтримки не повідомляють.

Чому важлива політика відкритості?

Фонд реалізує політику відкритості організацій – виконавців проекту, шляхом впровадження практики надання посилання на річний змістовний/фінансовий звіт розміщений у вільному доступі в мережі Інтернет. Оприлюднений річний звіт є свідченням відкритості та прозорості організації, її своєрідним знаком якості та надійності. Річний звіт інформує партнерів, клієнтів, органи влади, донорські структури про діяльність організації, основні успіхи та досягнення.

Вимоги щодо рівня відкритості організації

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти певної галузі, та Правління МФВ. Вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.

Рішення Експертних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає.

Підстави надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляються.

Фонд не надає підтримки:

  • Проектам, що не відповідають пріоритетам Фонду;
  • Проектам, що мають комерційний характер;
  • Проектам з гуманітарної допомоги;
  • Проектам, поданим від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад;

Корисні відео

01 3

Надані гранти

Фільтрувати
Грант: № SG54097

Підтримка ГО «Медичні лідери» в напрямку розбудови самоврядування медиків, базуючись на найкращих світових практиках, через комунікацію з медичною спільнотою для адвокації прав рівного доступу до професії та ліцензування

Бюджет: 277 513 ГРН.
Грант: № SG54096

Закупівля засобів індивідуального захисту, антисептичних розчинів, витратних матеріалів та простого обладнання медичного призначення для забезпечення лікування хворих на COVID-19

Бюджет: 145 000 ГРН.
Грант: № SG54095

Придбання медичного обладнання для сучасної клініко-діагностичної лабораторії у Комунальний заклад «Центр медико-санітарної допомоги Виноградівської сільської ради»

Бюджет: 125 000 ГРН.
Грант: № SG54094

Громадська підтримка транскордонної співпраці у Міжнародному біосферному резерваті «Східні Карпати»

Бюджет: 364 800 ГРН.
Грант: № SG54093

Декарбонізація транспорту для українських міст

Бюджет: 450 000 ГРН.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: