укр eng

Поточні конкурси

Конкурси

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою. 

Аплікаційна форма

 

Конкурси

Найчастіші запитання

Завершення конкурсу: 21.03.2019

Запрошення до участі у відборі партнерської організації проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ у м. Ужгород

До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, їхні об’єднання, що зареєстровані та діють в м. Ужгород та області.

Завершення конкурсу: 14.03.2019

Вибір постачальника послуг добровільного медичного страхування колективу МФВ у 2019 році

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує тендер на вибір постачальника послуг добровільного медичного страхування колективу МФВ у 2019 році. Мета тендеру – вибір страхової компанії для надання послуг з добровільного медичного страхування співробітників Міжнародного фонду «Відродження» строком на один рік.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Координатор/ка проекту у м. Одеса

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурс на заміщення вакансії координатора/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ в м. Одеса.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Координатор/ка проекту у м. Харків

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурс на заміщення вакансії координатора/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ в м. Харків.

Завершення конкурсу: 15.03.2019

Конкурс на участь у літературно-мистецькій резиденції “СпільноART”

Ромська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс на участь у літературно-мистецькій резиденції “СпільноART”, яка відбуватиметься на початку квітня 2019 року в Карпатах.

Завершення конкурсу: 21.03.2019

ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ З ФІНАНСОВОГО АУДИТУ ОРГАНІЗАЦІЙ-УЧАСНИЦЬ конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері» у 2019 році в межах Екологічної ініціативи

Мета тендеру – провести незалежний, базовий фінансовий аудит орієнтовно 25 організацій, відібраних на першому етапі конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері», з метою виявлення потреб організацій щодо розвитку їхніх систем фінансового менеджменту.

Завершення конкурсу: 01.04.2019

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Хто і як приймає рішення про підтримку проектів? 

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти у певній галузі, та Правління фонду. Після ретельного аналізу проектів і обговорення вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів. Рішення Програмних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає. Підстав надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляють.

Чого не підтримує фонд? 

Фонд не надає підтримки на: проекти, що не відповідають його пріоритетам; проекти, що мають комерційний характер; проекти з гуманітарної допомоги; проекти, подані від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад.

Якими є поширені помилки у проектних пропозиціях? 

Що таке конфлікт інтересів? 

Міжнародний фонд “Відродження” прагне уникати ситуацій в організаціях – виконавцях проектів, які стають причиною конфлікту інтересів. Керівник(и) організації – виконавця проекту зобов’язаний(і) повідомити фонд про наявність взаємин із працівниками та постачальниками товарів або послуг, що можуть принести особисту, інституційну, політичну або фінансову користь йому (їм), його (їхнім) родичам, близьким друзям і діловим партнерам.

Політика щодо конфлікту інтересів

Чому важлива політика відкритості?

Фонд реалізує політику відкритості організацій – виконавців проекту, шляхом впровадження практики надання посилання на річний змістовний/фінансовий звіт розміщений у вільному доступі в мережі Інтернет. Оприлюднений річний звіт є свідченням відкритості та прозорості організації, її своєрідним знаком якості та надійності. Річний звіт інформує партнерів, клієнтів, органи влади, донорські структури про діяльність організації, основні успіхи та досягнення.

Вимоги щодо рівня відкритості організації

Увага: нові вимоги до проектів!

Міжнародний фонд "Відродження" запроваджує нові вимоги щодо працевлаштування керівників організацій, керівників проектів та головних бухгалтерів / бухгалтерів проектів. Ці вимоги будуть розповсюджуватись на проекти, що дорівнюють або перевищують 500 000 грн та остаточне рішення про підтримку яких буде ухвалюватись Фондом після 1 вересня 2018 року. Організація, яка є виконавцем проекту, що відповідає зазначеним вище критеріям, зобов’язана укласти трудовий договір із  керівником організації, керівником проекту та головним бухгалтером / бухгалтером проекту не менше ніж на строк виконання проекту відповідно до законодавства України. Будь-який дохід або винагорода за рахунок коштів проекту Міжнародного фонду "Відродження" виплачується зазначеним вище особам виключно в рамках трудового договору.

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти певної галузі, та Правління МФВ. Вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.

Рішення Експертних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає.
Підстави надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляються.

Фонд не надає підтримки:

  • проектам, що не відповідають пріоритетам Фонду;
  • проектам, що мають комерційний характер;
  • проектам з гуманітарної допомоги;
  • проектам, поданим від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад;