укр eng

Поточні конкурси

Конкурси

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою. 

Аплікаційна форма

 

Конкурси

Найчастіші запитання

Завершення конкурсу: 11.03.2019

ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ БРЕНД-СТИЛЮ Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні

Останній термін подання тендерних пропозицій – 11 березня 2019 року. Оголошення результатів тендеру – 15 березня 2019 року.

Завершення конкурсу: 01.03.2019

СПРИЯННЯ ВПРОВАДЖЕННЮ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРЕЗ РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Мета конкурсу – посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати передбачені законодавством України форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні (ОСНи, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) як важливої складової децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

Завершення конкурсу: 01.03.2019

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ОНОВЛЕНО. ТЕНДЕР НА КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛОГІСТИКИ ЗАХОДІВ в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні У 2019 РОЦІ

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2019 року, починаючи з березня, в м. Київ (або передмісті).

Завершення конкурсу: 01.03.2019

Конкурс «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері»

Мета конкурсу – сприяти розвитку організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, що включає серед іншого: стратегічне планування; розвиток компетенцій щодо здійснення моніторингової, адвокаційної, аналітичної та інших видів діяльності з питань захисту довкілля; підвищення якості і результативності діяльності ІГС в екологічній сфері; посилення ефективності зовнішньої комунікації; налагодження співпраці з питань захисту довкілля з іншими партнерами по громадському сектору та взаємодії із зацікавленими сторонами – громадою, владою, бізнесом, медіа тощо.

Завершення конкурсу: 13.02.2019

ТЕНДЕР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ВІЗИТІВ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІРМЕНІЇ, КАЗАХСТАНУ ТА АЛБАНІЇ В УКРАЇНУ (м.КИЇВ), А ТАКОЖ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ ДО ОЗНАЧЕНИХ КРАЇН У 2019 РОЦІ

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної організації заходів конференційно-тренінгового типу в Україні та за межами України.

Завершення конкурсу: 01.04.2019

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Завершення конкурсу: 28.01.2019

Тендер на надання послуг з організації поїздки українських експертів до Брюсселя 24-26 лютого 2019 року

Європейська програма МФВ оголошує тендер на надання послуг з організації поїздки українських експертів до м. Брюссель 24-26 лютого 2019 року.

Хто і як приймає рішення про підтримку проектів? 

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти у певній галузі, та Правління фонду. Після ретельного аналізу проектів і обговорення вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів. Рішення Програмних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає. Підстав надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляють.

Чого не підтримує фонд? 

Фонд не надає підтримки на: проекти, що не відповідають його пріоритетам; проекти, що мають комерційний характер; проекти з гуманітарної допомоги; проекти, подані від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад.

Якими є поширені помилки у проектних пропозиціях? 

Що таке конфлікт інтересів? 

Міжнародний фонд “Відродження” прагне уникати ситуацій в організаціях – виконавцях проектів, які стають причиною конфлікту інтересів. Керівник(и) організації – виконавця проекту зобов’язаний(і) повідомити фонд про наявність взаємин із працівниками та постачальниками товарів або послуг, що можуть принести особисту, інституційну, політичну або фінансову користь йому (їм), його (їхнім) родичам, близьким друзям і діловим партнерам.

Політика щодо конфлікту інтересів

Чому важлива політика відкритості?

Фонд реалізує політику відкритості організацій – виконавців проекту, шляхом впровадження практики надання посилання на річний змістовний/фінансовий звіт розміщений у вільному доступі в мережі Інтернет. Оприлюднений річний звіт є свідченням відкритості та прозорості організації, її своєрідним знаком якості та надійності. Річний звіт інформує партнерів, клієнтів, органи влади, донорські структури про діяльність організації, основні успіхи та досягнення.

Вимоги щодо рівня відкритості організації

Увага: нові вимоги до проектів!

Міжнародний фонд "Відродження" запроваджує нові вимоги щодо працевлаштування керівників організацій, керівників проектів та головних бухгалтерів / бухгалтерів проектів. Ці вимоги будуть розповсюджуватись на проекти, що дорівнюють або перевищують 500 000 грн та остаточне рішення про підтримку яких буде ухвалюватись Фондом після 1 вересня 2018 року. Організація, яка є виконавцем проекту, що відповідає зазначеним вище критеріям, зобов’язана укласти трудовий договір із  керівником організації, керівником проекту та головним бухгалтером / бухгалтером проекту не менше ніж на строк виконання проекту відповідно до законодавства України. Будь-який дохід або винагорода за рахунок коштів проекту Міжнародного фонду "Відродження" виплачується зазначеним вище особам виключно в рамках трудового договору.

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти певної галузі, та Правління МФВ. Вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.

Рішення Експертних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає.
Підстави надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляються.

Фонд не надає підтримки:

  • проектам, що не відповідають пріоритетам Фонду;
  • проектам, що мають комерційний характер;
  • проектам з гуманітарної допомоги;
  • проектам, поданим від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад;