укр eng

Поточні конкурси

Конкурси

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою. 

Аплікаційна форма

 

Конкурси

Найчастіші запитання

Завершення конкурсу: 02.05.2019

Конкурс на заміщення посади менеджера Програми «Демократична практика»

Програма шукає менеджера, який під керівництвом директора Програми та у співпраці з іншими працівниками координуватиме грантову та операційну, експертно-аналітичну та комунікаційну діяльність Програми у сфері боротьби із корупцією.

Завершення конкурсу: 22.04.2019

Тендер на надання послуг супроводу та логістичного забезпечення Третього Форуму Асоціацій 12 - 14 червня 2019 року

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають, як мінімум, трирічний досвід логістичної організації заходів.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Комунікаційний/а менеджер/ка (Київ)

Міжнародний фонд „Відродження“ оголошує конкурс на заміщення вакансії комунікаційного менеджера/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Фінансовий/а менеджер/ка (Київ)

Міжнародний фонд „Відродження“ оголошує конкурс на заміщення вакансії фінансового менеджера/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ.

Завершення конкурсу: 02.05.2019

КОНКУРС “ЗАПОБІГАННЯ ТА СПРИЯННЯ ВИРІШЕННЮ КОНФЛІКТІВ У ГРОМАДАХ, ЩО ВИНИКАЮТЬ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ”

Мета конкурсу – запобігання та сприяння вирішенню конфліктів на рівні обраних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії (органи самоорганізації населення, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) та медіацію конфліктів.

Завершення конкурсу: 24.04.2019

КОНКУРС “ПРОВЕДЕННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ”

Мета конкурсу – донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань як одного з найефективніших інструментів контролю над діями влади.

Завершення конкурсу: 15.05.2019

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Хто і як приймає рішення про підтримку проектів? 

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти у певній галузі, та Правління фонду. Після ретельного аналізу проектів і обговорення вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів. Рішення Програмних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає. Підстав надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляють.

Чого не підтримує фонд? 

Фонд не надає підтримки на: проекти, що не відповідають його пріоритетам; проекти, що мають комерційний характер; проекти з гуманітарної допомоги; проекти, подані від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад.

Якими є поширені помилки у проектних пропозиціях? 

Що таке конфлікт інтересів? 

Міжнародний фонд “Відродження” прагне уникати ситуацій в організаціях – виконавцях проектів, які стають причиною конфлікту інтересів. Керівник(и) організації – виконавця проекту зобов’язаний(і) повідомити фонд про наявність взаємин із працівниками та постачальниками товарів або послуг, що можуть принести особисту, інституційну, політичну або фінансову користь йому (їм), його (їхнім) родичам, близьким друзям і діловим партнерам.

Політика щодо конфлікту інтересів

Чому важлива політика відкритості?

Фонд реалізує політику відкритості організацій – виконавців проекту, шляхом впровадження практики надання посилання на річний змістовний/фінансовий звіт розміщений у вільному доступі в мережі Інтернет. Оприлюднений річний звіт є свідченням відкритості та прозорості організації, її своєрідним знаком якості та надійності. Річний звіт інформує партнерів, клієнтів, органи влади, донорські структури про діяльність організації, основні успіхи та досягнення.

Вимоги щодо рівня відкритості організації

Увага: нові вимоги до проектів!

Міжнародний фонд "Відродження" запроваджує нові вимоги щодо працевлаштування керівників організацій, керівників проектів та головних бухгалтерів / бухгалтерів проектів. Ці вимоги будуть розповсюджуватись на проекти, що дорівнюють або перевищують 500 000 грн та остаточне рішення про підтримку яких буде ухвалюватись Фондом після 1 вересня 2018 року. Організація, яка є виконавцем проекту, що відповідає зазначеним вище критеріям, зобов’язана укласти трудовий договір із  керівником організації, керівником проекту та головним бухгалтером / бухгалтером проекту не менше ніж на строк виконання проекту відповідно до законодавства України. Будь-який дохід або винагорода за рахунок коштів проекту Міжнародного фонду "Відродження" виплачується зазначеним вище особам виключно в рамках трудового договору.

Конкурсні та позаконкурсні проекти розглядають Експертні ради, до складу яких входять незалежні експерти певної галузі, та Правління МФВ. Вони ухвалюють рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.

Рішення Експертних рад і Правління є остаточним і перегляду не підлягає.
Підстави надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляються.

Фонд не надає підтримки:

  • проектам, що не відповідають пріоритетам Фонду;
  • проектам, що мають комерційний характер;
  • проектам з гуманітарної допомоги;
  • проектам, поданим від фізичних осіб, політичних партій або релігійних громад;