укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 14.01.2019

Конкурс на заміщення посади менеджера Ромської програми Міжнародного фонду «Відродження»

Ромська програма шукає менеджера, який під керівництвом директора програми і адміністрації МФВ та у співпраці з іншими працівниками програми і фонду координуватиме грантову та операційну, зокрема експертно-аналітичну та комунікаційну діяльність програми.

Завершення конкурсу: 14.01.2019

Тендер на проведення дослідження стану та напрямів розвитку екологічної політики в Україні та перспектив посилення участі організацій громадянського суспільства у розробці та впровадженні політик, дружніх до довкілля (ПРОДОВЖЕНО ДО 14 СІЧНЯ)

Метою цього дослідження є створення базового «зрізу» загального стану, основних проблем, процесів і потреб станом на кінець 2018 - початок 2019 року, пов‘язаних із захистом довкілля у національному, регіональному та місцевому вимірах, та дослідити рівень залученості і роль неурядових організацій України у формуванні екологічної політики та вирішенні екологічних питань.

Завершення конкурсу: 19.11.2018

Тендер «закупівля послуг з аудиту грантоотримувачів ініціативи з розвитку аналітичних центрів в україні у 2018 році»

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів.

Завершення конкурсу: 09.10.2018

ТЕНДЕР: Супровід і логістика конференції

Оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка відбуватиметься 2-3 листопада 2018 року у м.Києві (попередньо заброньоване приміщення в конференц-залі «Admiral Hall» (вул. Хрещатик, 7/11).

Завершення конкурсу: 09.10.2018

ТЕНДЕР: проведення соціологічного дослідження

Мета конкурсу: оцінка ефективності проекту «Новий відлік» у м. Києві та Київській, Львівській, Харківській та Одеській областях.

Завершення конкурсу: 26.09.2018

КОНКУРС: «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

МЕТА КОНКУРСУ: підтримка діяльності організацій громадянського суспільства з моніторингу та документування масових порушень прав людини та інших міжнародних злочинів (визначених у ст. 7 та 8 Римського Статуту Міжнародного кримінального суду).

Завершення конкурсу: 27.08.2018

ВАКАНСІЯ: SMM – Спеціаліст Департаменту комунікацій Міжнародного фонду "Відродження"

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурс на заміщення посади SMM – Спеціаліста.

Завершення конкурсу: 27.08.2018

ВАКАНСІЯ: Керівник Департаменту комунікацій Міжнародного фонду "Відродження"

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурс на заміщення посади Керівника Департаменту комунікацій.

Завершення конкурсу: 10.09.2018

КОНКУРС: «Посилення правової спроможності місцевих громад»

Мета конкурсу: Посилити спроможність місцевих громад вирішувати проблемні питання свого розвитку у правовий спосіб.

Завершення конкурсу: 31.08.2018

ТЕНДЕР: друк посібника з інклюзивної освіти

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Благодійним фондом Порошенка забезпечує створення та видання посібника «Інклюзивне навчання в сучасному освітньому просторі» для студентів вищих навчальних педагогічних закладів.

1 2 3 4 5 6 7