укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 22.04.2019

Тендер на надання послуг супроводу та логістичного забезпечення Третього Форуму Асоціацій 12 - 14 червня 2019 року

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають, як мінімум, трирічний досвід логістичної організації заходів.

Завершення конкурсу: 12.04.2019

Тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

До участі у тендері запрошуються конференц-сервісні організації та фізичні особи - підприємці, які мають досвід логістичної діяльності в Україні.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Комунікаційний/а менеджер/ка (Київ)

Міжнародний фонд „Відродження“ оголошує конкурс на заміщення вакансії комунікаційного менеджера/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ.

Завершення конкурсу: 21.04.2019

Фінансовий/а менеджер/ка (Київ)

Міжнародний фонд „Відродження“ оголошує конкурс на заміщення вакансії фінансового менеджера/ки проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ.

Завершення конкурсу: 12.04.2019

Тендер на забезпечення навчального компоненту для аналітичних центрів України та стажування їх представників у європейських аналітичних центрах у 2019 році

Мета тендеру – забезпечити належну логістичну підтримку стажування партнерських організацій Ініціативи в європейських аналітичних центрах та тренінгових заходів Ініціативи

Завершення конкурсу: 02.05.2019

КОНКУРС “ЗАПОБІГАННЯ ТА СПРИЯННЯ ВИРІШЕННЮ КОНФЛІКТІВ У ГРОМАДАХ, ЩО ВИНИКАЮТЬ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ”

Мета конкурсу – запобігання та сприяння вирішенню конфліктів на рівні обраних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії (органи самоорганізації населення, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) та медіацію конфліктів.

Завершення конкурсу: 24.04.2019

КОНКУРС “ПРОВЕДЕННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ”

Мета конкурсу – донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції через підтримку журналістських розслідувань як одного з найефективніших інструментів контролю над діями влади.

Завершення конкурсу: 15.04.2019

КОНКУРС «Інституційний розвиток аналітичних центрів» в межах ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Конкурс «Інституційний розвиток аналітичних центрів» спрямований на підтримку розвитку організаційної спроможності, підвищення якості аналітичних матеріалів та / або посилення ефективності зовнішньої комунікації аналітичних центрів.

Завершення конкурсу: 21.03.2019

Запрошення до участі у відборі партнерської організації проекту КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ у м. Ужгород

До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, їхні об’єднання, що зареєстровані та діють в м. Ужгород та області.

Завершення конкурсу: 14.03.2019

Вибір постачальника послуг добровільного медичного страхування колективу МФВ у 2019 році

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує тендер на вибір постачальника послуг добровільного медичного страхування колективу МФВ у 2019 році. Мета тендеру – вибір страхової компанії для надання послуг з добровільного медичного страхування співробітників Міжнародного фонду «Відродження» строком на один рік.

1 2 3 4 5 6 7