укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 14.07.2019

Комунікаційник / ця для Міжнародного фонду «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» шукає комунікаційника - фахівця, який / яка підсилить публічне звучання Фонду.

Завершення конкурсу: 19.07.2019

Конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях»

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні, створення та розповсюдження методик та практик задля підвищення спроможності представників громадськості у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому / регіональному рівні.

Завершення конкурсу: 15.07.2019

ТЕНДЕР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ

Тендер на забезпечення конференц-послуг в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні у 2019 році

Завершення конкурсу: 04.07.2019

Конкурс проектів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»

Мета — підтримати ініціативи неурядових організацій, які спрямовані на забезпечення розвитку програм зменшення шкоди з місцевих бюджетів задля надання повного пакету послуг вразливим групам та забезпечення їх сталої роботи.

Завершення конкурсу: 11.06.2019

Тренінг з бюджетної адвокації

Пріоритет буде надано представникам тих організацій, які проводять або планують проводити бюджетну адвокацію на місцевому рівні на послуги зменшення шкоди, що має бути відображено у анкеті, а також планують подавати проекти на конкурс Міжнародного фонду «Відродження» на підтримку бюджетної адвокації з місцевих бюджетів на зменшення шкоди, який буде оголошено на початку червня.

Завершення конкурсу: 04.06.2019

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ» ДЛЯ ЗАХОДУ В ОДЕСІ

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує тендер на закупівлю конференц-послуг для проведення Міжнародної конференції з альтернативного покарання та зняття кримінального переслідування з людей, які вживають наркотики.

Завершення конкурсу: 04.06.2019

ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ» ДЛЯ ЗАХОДУ НЕПОДАЛІК КИЄВА

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує тендер на закупівлю конференц-послуг для проведення Школи бюджетної адвокації (ШБА).

Завершення конкурсу: 02.06.2019

Конкурс "Сприяння розвитку критичного мислення та свідомому вибору громадян задля забезпечення чесних і справедливих виборів"

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс проектів, присвячених парламентським виборам 2019 року в Україні.

Завершення конкурсу: 13.05.2019

Тендер на забезпечення логістики заходів із мережування партнерських організацій у 2019 році в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України

Мета тендеру – забезпечити належну логістику заходів з мережування для аналітичних центрів, які проводитимуться протягом 2019 року.

Завершення конкурсу: 06.05.2019

Закупівля послуг з аудиту аплікантів Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення фінансового аудиту 15 аплікантів Ініціативи за період 13 – 31 травня 2019 року та аудиту Ініціативи за період з 01 січня по 31 грудня 2018 року.

1 2 3 4 5 6 7