укр eng

Завершені конкурси

Завершення конкурсу: 15.09.2016

Тендер на розробку айдентики для Ініціативи з розвитку аналітичних центрів

Останній термін подання тендерних пропозицій – 15 вересня 2017 року. Оголошення результатів тендеру – 19 вересня 2017 року.

Завершення конкурсу: 13.09.2017

Тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект). У рамках Проекту оголошується тендер на супровід та логістичне забезпечення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яка відбуватиметься 3-4 жовтня 2017 року у м.Києві (готель «Русь», вул. Госпітальна, 4).

Завершення конкурсу: 05.09.2017

Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Мета конкурсу: підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню  та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Завершення конкурсу: 01.09.2017

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Мережею правового розвитку оголошує відкритий конкурс «Посилення правових можливостей громад»

Підтримати інституційний розвиток та змістовну діяльність організацій, які працюють над посиленням правових можливостей місцевих територіальних громад через надання безоплатної правової допомоги.

Завершення конкурсу: 21.07.2017

Конкурс «Відстоювання права на доступ до лікування силами пацієнтів та активістів»

Мета конкурсу - провести громадський контроль закупівель та розподілу життєво-необхідних лікарських засобів для пацієнтів, хворих на онкологічні захворювання, цукровий діабет, рідкісні захворювання та ін. на національному та місцевому рівні силами об’єднань пацієнтів, активістів, лікарів та юристів.

Завершення конкурсу: 01.09.2017

Посилення правових можливостей ромів задля сприяння інклюзії в місцеві громади і протидії дискримінації ромського населення

Мета конкурсу: пошук та реалізація нових форм громадської активності та посилення правових можливостей ромів, залучення ромського населення до соціально-політичних процесів у місцевих громадах.

Завершення конкурсу: 20.07.2017

КОНКУРС «РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЇ У ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ»

Мета конкурсу - посилення спроможності членів територіальних громад, що проживають переважно на території периферійних населених пунктів об’єднаних територіальних громад, щодо комунікації із органами місцевого самоврядування через використання передбачених законодавством України форм безпосереднього народовладдя на місцевому рівні (ОСНи, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) як важливої складової децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

Завершення конкурсу: 07.07.2017

Тендер на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ)

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ).

Завершення конкурсу: 29.06.2017

Тендер на видання річного звіту за 2016 рік

До участі в тендері запрошуються організації, що надають поліграфічні послуги.

Завершення конкурсу: 05.07.2017

КОНКУРС «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНИХ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ІНІЦІАТИВ»

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні, створення та розповсюдження методик та практик задля підвищення спроможності представників громадськості у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому / регіональному рівні.

1 2 3 4 5 6 7