укр eng

Європейська програма

Мета програми

підтримувати європейську інтеграцію України як засіб для запровадження дієвих проєвропейських реформ у сферах демократизації, прав людини, належного врядування та верховенства права

Мета програми

Міжнародні експертні діалоги та адвокація

Програмна ініціатива підтримує розвиток діалогів українських експертів з зовнішньої політики та внутрішніх реформ з експертними колами у Брюсселі та у провідних країнах ЄС (Німеччина, Франція, Польща тощо) та у США.

Також програмна ініціатива підтримує проекти, спрямовані на збільшення поінформованості міжнародної аудиторії щодо стану справ в окупованому Криму, розвитком конфлікту на Донбасі та ходом Мінського процесу, а також на аналіз наявних та адвокацію перспективних міжнародних інструментів стримування російської агресії, деокупації Криму та забезпечення мирного врегулювання в Україні.

Також програмна ініціатива підтримує проекти, що сприяють наближенню безвізового режиму між ЄС та Україною, завершенню ратифікації Угоди про асоціацію та збільшенню ефективності підтримки ЄС у впровадженні реформ в Україні.

Проект «Громадська cинергія»

Проект фінансується Європейським Союзом та спрямований на посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні шляхом розвитку потенціалу та ефективності двох громадських мережевих об’єднань - Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Детальніше про проект

Публікації

Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України

Європейський Союз та його держави-члени пропонують українському малому та середньому бізнесу (МСБ) широкий спектр допомоги у вигляді грантів, вигідних кредитів...

Конкурси програми

10.12.2018 - 16.01.2019

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Контакти

Дмитро Шульга

Директор Європейської програми

shulga@irf.ua

(044) 461 95 00

Ольга Квашук

Менеджерка Європейської програми

kvashuk@irf.ua

(044) 461 95 00

Олена Романова

Координаторка Європейської програми

romanova@irf.ua

(044) 461 95 00

Тетяна Лопащук

Керівниця проекту "Київський діалог"

lopashchuk@irf.ua

(+380 44) 461 95 00

Ірина Шеремета

Асистентка проекту «Київський діалог»

sheremeta@irf.ua

(+380 44) 461 95 00

Рона Асадулла Шоджазада

Асистент Європейської програми (проект «Громадська синергія»)

shodzhazada@irf.ua

(044) 461 95 00