Переможці конкурсу «Цифрова інтеграція до ЄС»

НА ФОТО: Media Hub Digital Community Icon

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує результати конкурсу «Цифрова інтеграція до ЄС».

Метою конкурсу є посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у впровадженні європейських норм, підходів та практик регулювання цифрового розвитку в Україні, на виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

З-поміж 20 проєктних пропозицій переможцями конкурсу стали 5 організацій, які, завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту  «EU4USociety», протягом 2021 року будуть реалізовувати наступні проєкти:

  1. Проєкт «Моніторинг та адвокація виконання Додатку XVII-3 про телекомунікаційні послуги в рамках Угоди про асоціацію», ГО «Український центр європейської політики» (м.Київ);
  2. Проєкт «Налагодження співпраці стейкхолдерів у процесі інтеграції України до  Єдиного цифрового ринку Європи», МГО «Європейська медіа платформа» (м.Київ); 
  3. Проєкт «Дослідження готовності України до впровадження електронної транспортної накладної (е-CMR) з країнами ЄС», ГО «Інститут аналітики та адвокації» (м.Полтава); 
  4. Проєкт «Цифрові технології та демократія: Європейські уроки захисту від зловмисних впливів», ГО «Українська фундація безпекових студій» (м.Київ);
  5. Проєкт «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», ГО «Агенція європейських інновацій» (м.Львів).

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду «Відродження» щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

Орієнтовно, наступний конкурс на дану тематику буде оголошено в середині 2021 року. Також радимо   звернути увагу на тематично близький конкурс проєктів “Цифрові права та інновації в праві”, за яким ще триває прийом заявок.

У 2020 році Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт «EU4USociety»*. Загальною метою Проєкту є посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

*Більше про проєкт EU4USociety – тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: