«EU4USociety» – спільний 4-річний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує про початок роботи «EU4USociety» – спільного з Європейським Союзом 4-річного проєкту, спрямованого на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

«Як для організації, що вже 30 років обстоює європейський курс України, для нас почесно починати цей важливий проєкт саме з Європейським Союзом, – каже виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко. – В основі проєкту – побудова сталої демократичної політики та культури громадської участі. Це ті пріоритети, як завжди були найважливішими як для Фонду, так і для Європейського Союзу в Україні». 

Угода про реалізацію проєкту була підписана у липні 2020, а сам проєкт триватиме до осені 2023 року. ЄС надаватиме кошти для посилення громадянського суспільства, а Фонд, в свою чергу, надаватиме гранти в рамках 6 тематичних пріоритетів.

Загальний бюджет проєкту «EU4USociety» складе 4,8 млн євро, з яких 90% складатимуть кошти Європейського Союзу, а 10% – кошти Міжнародного фонду “Відродження”. Вже у протягом найближчого тижня буде оголошено 3 нових конкурси.

Проєкт «EU4USociety» оголошуватиме грантові конкурси для організацій громадянського суспільства за шістьма тематичними пріоритетами:

  • «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива на протидію пандемії COVID-19 (здійснюється за підтримки Європейського Союзу з квітня 2020 року)
  • Посилення демократичних інституцій і практик;
  • Стійкість та сталість громадянського суспільства;
  • Цифрова трансформація, заснована на правах людини;
  • Реагування на зміни клімату;
  • Громадська підтримка інтегрованого управління кордонами та транскордонної співпраці між Україною і ЄС.

Грантова діяльність у рамках проєкту передбачає три  річні цикли конкурсів відповідно до тематичних пріоритетів проєкту.

«“EU4Usociety” – це продовження і поглиблення співпраці між Фондом та Європейським Союзом, – додає Дмитро Шульга. У 2016-2019 роках Фонд спільно з ЄС вже реалізовував масштабний проєкт «Громадська синергія», який багато зробив для впровадження Угоди про асоціацію, інформування про можливості співпраці з ЄС, розвитку євроінтеграційних платформ та інше. Ми переконані, що «EU4USociety» досягне іще кращих результатів задля побудови сталої демократичної публічної політики та культури громадської участі в Україні».

Read in English

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: