Внесок грантерів EPAIU до формування екополітик і програм протягом реалізації інституційних грантів (2019-2023)

За весь період діяльності Ініціативи EPAIU, її інституційні партнери зробили чималий внесок до формування екополітик і програм в Україні. Частина з них наближала українське законодавство до стандартів ЄС, сприяла впровадженню важливих реформ.

Вплив на політики і програми здійснювався за безпосередньої участі та надання експертних рекомендацій під час розробки законопроєктів, політик та програм у сфері збереження довкілля, участі у громадських радах і консультаціях із громадськістю, організації адвокаційних акцій, ведення стратегічних судів, інформування громадськості, роботи з громадами та зацікавленими сторонами.

Ця діяльність ґрунтувалася на основі досліджень, моніторингу та аналітики, які грантоотримувачі здійснювали самостійно та у співпраці з іншими громадськими організаціями, органами влади, науковцями, юристами, закордонними партнерами тощо.

Адвокаційна діяльність здійснювалася відкрито, часто в коаліціях, із комунікацією на різноманітних інформаційних платформах та міжнародних майданчиках, зокрема: кліматичних конференціях СОР, Асамблеях ООН, конференціях з питань відновлення України та ін. У партнерстві з іншими громадськими організаціями публікувалися позиції і петиції задля захисту довкілля України.

Вагомим впливом на розвиток еко-політик, хоч і опосередкованим, була також діяльність із еко-просвітництва та просування еко-мислення й еко-культури у суспільстві.

Детальніше про цю діяльність можна прочитати тут

Матеріали створено в рамках Ініціативи з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за підтримки Швеції.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: