Аналітичний доробок грантерів EPAIU протягом 2020-2023 років

Посилення аналітичної і адвокаційної спроможності грантерів EPAIU було однією з цілей Ініціативи. Адже сприяння розвитку еко-політик, стратегій і програм стає ефективнішим, коли організації громадянського суспільства опираються на власну аналітику.

Ініціатива пропонувала різноманітні формати для здійснення науково-аналітичної та адвокаційної діяльності грантерів. Протягом 2020-2023 років оголошувалися окремі конкурси для когорти інституційних партнерів з метою осмислення кумулятивного впливу на довкілля таких явищ, як корупція, дискримінація, пандемія, війна тощо.

EPAIU заохочувала розвивати експертне партнерство екологічних організацій з органами влади, громадами, науковим середовищем, соціально відповідальним бізнесом та іншими зацікавленими сторонами. EPAIU створювала можливості для взаємодії з організаціями громадянського суспільства та експертними спільнотами з інших сфер діяльності, зокрема з аналітичними центрами когорти TTDI, з ОГС, що допомагають громадам із місцевими стратегіями розвитку.

Результатом цієї діяльності стали біля 40 аналітичних продуктів та адвокаційних акцій, про які детальніше можна дізнатись тут:

Матеріли створено в рамках Ініціативи з розвитку екогологічної політики та адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за підтримки Швеції.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: