СЛОВА ТА ВIЙНИ: УКРАЇНА В БОРОТЬБІ З КРЕМЛІВСЬКОЮ ПРОПАГАНДОЮ.

Видання є оглядом досвіду України у протистоянні кремлівській пропаганді в умовах інформаційної війни. В його основі — незалежні дослідження групи українських авторів, а також аналітичний зріз, що ґрунтується на інтерв’ю з провідними експертами у сфері медіа, аналізу інформації, вивчення російської пропаганди, цифрової безпеки та викриття фейків.

Видання є оглядом досвіду України у протистоянні кремлівській пропаганді в умовах інформаційної війни. В його основі — незалежні дослідження групи українських авторів, а також аналітичний зріз, що ґрунтується на інтерв’ю з провідними експертами у сфері медіа, аналізу інформації, вивчення російської пропаганди, цифрової безпеки та викриття фейків. Книга містить ана- ліз ключових аспектів впливу кремлівської пропаганди на інформаційний простір України, зокрема основних меседжів, підходів, комунікаційних каналів тощо. За результатами досліджень авторський колектив підготував рекомендації для між- народної спільноти та українських посадовців.

Видання підготувала ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» за сприяння Європейського Союзу й Міжнародного фонду «Відродження» та під егідою Української сторони Української Національ- ної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: