Приборкати Гідру: Як протистояти інформаційній агресії Кремля?

Основою представлених пропозицій є український досвід у глобальному контексті. Для міжнародної аудиторії цей документ може бути корисний передусім тим, як українські експерти підходять до вирішення проблем, з якими Україна зіткнулася раніше, ніж чимало інших країн світу, але які зараз стали глобальними. Для української аудиторії цей документ може бути корисний передусім тому, що в своїй роботі ми спілкувалися з багатьма іноземними експертами та вивчали закордонні практики — аби українська відповідь не була ізольованою.

Це видання є продовженням книги « Слова і війни: Україна у боротьбі з кремлівською пропагандою, яку Інтерньюз-Україна опублікувала у 2017 році за підтримки проекту «Синергія» Європейського Союзу та МФ «Відродження».

Тимчасом як у «Словах і війнах» ми прагнули описати проблему російської інформаційної війни щодо України, у нинішньому виданні ми намагаємося відповісти на питання, що з цією проблемою робити. Оскільки це питання сьогодні дедалі більше задають у різних країнах, важливо мати перспективу, яка ґрунтується на українському досвіді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: