Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року

Відчутні зміни у 17 сферах, серед яких боротьба з корупцією, реформи державного управління, безпеки, розвитку малого та середнього бізнесу. І слабкі зрушення у реформі судочинства, енергопостачанні та гармонізації цифрових ринків. До таких висновків дійшли фахівці, аналізуючи, наскільки повно Україна провела реформи та наблизилась до ключових досягнень, запропонованих ЄС у документі «20 досягнень Східного партнерства до 2020 р» – своєрідній євроінтеграційній дорожній карті, що визначає цілі, яких мають досягти Україна, Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан та Білорусь до 2020 року.

Європейський Союз приділяє значну увагу побудові відносин із країнами-партнерами Східного партнерства на основі запропонованих «20-ти досягнень Східного партнерства до 2020 року», що були офіційно затверджені на саміті Східного партнерства в листопаді 2017 р.. Широкий тематичний спектр та визначення конкретних проміжних та кінцевих індикаторів успіху для країн Східного партнерства дозволяє використовувати вказаний документ як дорожню карту позитивних трансформацій у східному вимірі Європейської політики сусідства.

Експерти Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства проаналізували, наскільки повно Україна провела реформи та наблизилась до ключових досягнень, визначених документом «20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 р.» (станом на 1 вересня 2018 року).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: