ІНДЕКС ЗДОРОВ’Я. УКРАЇНА 2017

“Індекс здоров’я. Україна” - це масштабне емпіричне репрезентативне дослідження, яке проводиться щорічно, починаючи з 2016 року.

В розвинених системах охорони здоров’я надзвичайно важливою є орієнтація на унікальні медичні та особисті потреби пацієнтів, їх участь в процесі прийняття рішень та залученість до власного лікування. Краще розуміння потреб, думок та поведінки пацієнтів є необхідним для подальшого розвитку системи охорони здоров’я, адже вони здатні сформувати та доповнити політику галузі.

Саме зворотній зв’язок, наданий споживачами медичних послуг, допомагає управлінцям та розробникам політики на національному та регіональному рівнях покращити атрибути надання медичної допомоги, зробити їх більш відповідними очікуванням та потребам споживача. Не менш важливими також є причини та обставини тих, хто уникає звернення за послугою (т.зв.«не-споживачів»)–адже саме через них можна виявити бар’єри до отримання медичної допомоги для подальшого їх подолання.

“Індекс здоров’я. Україна” – це масштабне емпіричне репрезентативне дослідження, яке проводиться щорічно, починаючи з 2016 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: