Громадський моніторинг роботи митних органів: висновки та рекомендації

Протягом червня-вересня 2018 року громадські організації інтерв’ювали працівників митних органів, брокерів і бізнесменів. Їм вдалося з’ясувати, наприклад, що серед митних процедур, найпроблемнішими є митний та фітосанітораний контроль. 59% та 51% підприємств відповідно вказали, що мають проблеми з цими процесами на кордоні.

У Звіті представлено результати громадського моніторингу роботи регіональних митних органів, який було проведено протягом червня – вересня 2018 року громадськими організаціями “Агенція міжнародної співпраці” (м. Луцьк); «Асоціація регіональних засобів масової інформації» (м. Чернігів); “Вінницька обласна організація Спілка підприємців “Стіна” (м. Вінниця); “Громадський рух “Нова економічна політика” (м. Хмельницький); “Луганська обласна агенція розвитку громад та регіону “Слобожанщина” (м. Луганськ); “Центр стратегічного розвитку та реформ” (м. Тернопіль).

Цей моніторинг було здійснено у формі глибинних інтерв’ю з представниками основних стейкхолдерів у кожній із 6 областей і є складовою адвокаційних кампаній, проведених громадськими організаціями-переможцями грантового конкурсу в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: