“Боротьба за Україну” – звіт Chatham House (Лондон)

Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House восени 2017 року підготував комплексне дослідження «Боротьба за Україну» («The struggle for Ukraine»), яке присвячене підсумуванню основних викликів, успіхів та невдач у зовнішній та внутрішній політиці з часів Євромайдану: від безпекових, що пов'язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави.

Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House восени 2017 року підготував комплексне дослідження «Боротьба за Україну» («The struggle for Ukraine»), яке присвячене підсумуванню основних викликів, успіхів та невдач у зовнішній та внутрішній політиці з часів Євромайдану: від безпекових, що пов’язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави.

Даний переклад звіту «Боротьба за Україну» публікується за домовленістю з Королівським інститутом міжнародних відносин Chatham House. Переклад звіту українською мовою є виключною відповідальністю Міжнародного фонду «Відродження» та не є офіційним перекладом Chatham House.

Переклад звіту на українську мову здійснений за підтримки проекту «Громадська  синергія», що фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження», з метою сприяння публічному обговоренню реформ у регіонах України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: