Тендер на розробку та проведення серії тренінгів в рамках проекту МФВ «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України”

МЕТА КОНКУРСУ:

Міжнародний фонд «Відродження» Тендер на розробку та проведення серії тренінгів в рамках проекту МФВ «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України: План соціального менеджменту та План залучення зацікавлених сторін»

Дата завершення конкурсу:

04.04.2016

Програма:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження»

Тендер

на розробку та проведення серії тренінгів в рамках проекту МФВ «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України: План соціального менеджменту  та План залучення зацікавлених сторін»

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізовує проект «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України: План соціального менеджменту та План залучення зацікавлених сторін», у рамках якого передбачено проведення низки тренінгів у цільових громадах для визначених аудиторій. (опис проекту – Додаток 1).

Загальною метою проекту є покращення якості та практик менеджменту проектів, прийняття рішень органами влади, місцевими виконавцями та активістами через підвищення рівня та якості менеджменту проектів, моніторингу та оцінки, комунікацій, покращення координації, створення кращих практик, менеджменту конфліктів та спроможності як самих цільових громад, громадянського суспільства  так і органів влади на місцях. Головне завдання проекту  – це  розробка навчального плану та  проведення навчання у регіонах, де реалізуються проекти, які будуть сприяти пілотному впровадженню Плану соціального менеджменту (ПСМ) та Плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) у цільових громадах.

Інформація, на яку спирався МФ «Відродження» під час розробки Ініціативи:

−        Фінансова Угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

У рамках вищезгаданого проекту МФВ оголошує тендер для експертів-тренерів на надання наступних послуг:

1. Розробити серію тренінгів (див. Додаток 2) для двох цільових аудиторій – місцевих виконавців суб-проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та місцевих органів влади у місцях визначеного пілотного впровадження Планів соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін, а саме у м. Бахмут Донецької області, м. Сєвєродонецьк Луганської області, м. Харків та м. Запоріжжі. У рамках проекту планується розробити і провести  два дводенні тренінги у кожному з цільових міст. Усього очікується проведення 8 тренінгів (по два у кожному місті).

Увага: логістично-технічне забезпечення тренінгів та залучення місцевих учасників здійснюватимуть місцеві НУО – партнери проекту  МФВ.

Орієнтовна програма тренінгів:

Модуль 1. Ключові поняття та принципи менеджменту проектів розвитку

−        Принципи належного врядування на місцевому рівні (відповідно до визнаних міжнародних стандартів);

−        Механізми участі/ залучення та взаємодії між владою та громадськістю

−        Основи аналізу зацікавлених сторін

−     Планування проектів за участю громади (зворотній зв’язок з громадою, проведення консультацій, врахування потреб громади);

−        Визначення проблем громади, їх аналіз та ранжування;

Модуль 2. Управління з орієнтацією на результати та основи ефективної комунікації щодо цілей, завдань та досягнень проекту

−        Визначення цілей та показників їх досягнення.

−        Моніторинг «за участю», оцінювання та звітування

−        Аналіз ризиків та стратегії пом’якшення їхнього впливу

−        Виявлення і попередження конфліктів у громадах

−        Забезпечення доступу до інформації для зацікавлених сторін та ширшої громади

−        Налагодження, обробка та використання зворотного зв’язку

−        Врегулювання скарг та управління конфліктами

2. Розробити відповідні методологічні матеріали для учасників  тренінгів та інші роздаткові матеріали. Методологічні матеріали мають бути простими для розуміння, стислими за обсягом – формат методичного посібника, зі списком рекомендованої літератури. Розроблені методичні матеріали будуть опубліковані для відкритого доступу у розділі проекту Експертної підтримки Надзвичайної програми для відновлення України на сайті МФВ.

3. Розробити форми оцінки ефективності тренінгового курсу

4. Надати рамкові рекомендації щодо розвитку можливої подальшої тренінгової програми.

Графік виконання вищенаведених завдань:

  1. Методичні матеріали розробити до 15 квітня 2016 р.
  2. Термін виконання навчально-консультаційної програми:  квітень – червень 2016 р.
  3. Надати рекомендації щодо оцінки ефективності виконаної навчальної програми та рамкові рекомендації щодо розвитку подальшої навчальної програми – до 15 липня 2016 р.

Наші очікування від впровадження навчально-консультаційної програми:

1)      Органи  місцевого самоврядування використовують  інструментарій менеджменту проектів, що пов’язані з впровадженням проектів ефективно розв’язуються; місцева влада використовує управління з орієнтацією на результати. Влада отримала навички аналізу зацікавлених сторін, а також порядку звітування по впровадженню проектів. Скарги та конфлікти у громадах ефективно вирішуються.

2)      Організації громадянського суспільства  у цільових громадах підвищили свою спроможність та отримали навички спільного моніторингу та планування  (моніторингу «за участю»)

Тендерна заявка має включати бюджет, у якому необхідно передбачити (див. Додаток 3):

–        Гонорар тренера (включно з податками) за розробку тренінгів, підготовку методичних матеріалів та проведення тренінгів

–          Вартість відряджень, пов’язаних з проведенням тренінгів (квитки, проживання тощо)

Як подати заявку:

Заявки на участь  у тендері (форма заявки – у додатку 2) подаються у електронному форматі на адресу vella-stasiv@irf.ua

Кінцева дата подачі заявок – продовжено до  04 квітня 2016 року до 17.00

Оголошення результатів тендеру – не пізніше 11 квітня 2016 р..

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: