Тендер на підготовку та організацію координаційної зустрічі для мережі центрів правової інформації та консультацій

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» оголошує тендер на організацію координаційної зустрічі для представників мережі центрів правової інформації та консультацій, запланованоої на 02-04 квітня 2015 р.

Дата завершення конкурсу:

19.03.2015

Програма:

Права людини та правосуддя

Тендер на підготовку та організацію координаційної зустрічі для мережі центрів правової інформації та консультацій

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на організацію координаційної зустрічі для представників мережі центрів правової інформації та консультацій, запланованоої на 02-04 квітня 2015 р.

До участі в тендері запрошуються організації, що надають конференц-послуги  – бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 19 березня на електронну адресу halchenko@irf.kiev.ua. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Пропозиція на організацію координаційної зустрічі».

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 20 березня.

Контакти: Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя», Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua, 044-482-03-63

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: