Річний звіт Міжнародного фонду “Відродження” за 2023 рік

У 2023 році підтримка Фондом організацій громадянського суспільства досягла рекордних 653 мільйонів гривень, що стало найбільшим показником за всю 33-літню історію. Ми підтримали 393 проєкти від 236 організацій громадянського суспільства, великих і малих.

Рік приніс розуміння, що стійкість та витривалість визначатимуть успіх у протистоянні надзвичайним випробуванням.

В глобальній структурі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations) відбулася передача керівництва новому поколінню родини фундаторів, з Александером Соросом на чолі, який підтвердив незмінну підтримку України. Також Фонд пережив внутрішні трансформації, зберігаючи автономність і самоврядність, і отримав нове Правління.

Пройшовши етап точкового реагування на надзвичайні загрози, ми перейшли до стратегії сприяння довготривалому опору агресії, зміцнення стійкості суспільства, його демократичних засад – через підтримку найбільш важливих і життєздатних громадських ініціатив, зміцнення самозарадності та самоорганізації громадян, просування інтересів України у світі, європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Про наші здобутки, підтримані проєкти та стратегічні напрямки роботи ви можете дізнатися у річному звіті Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: