Жіноча міграція до України: результати дослідження

Аналітичний центр CEDOS презентує результати якісного соціологічного дослідження щодо проблем інтеграції жінок-мігранток до українського ринку праці та суспільства загалом. 

Подія відбудеться 12 грудня, о 10.00.

Міграція до України має чимало облич, в тому числі має вона і жіноче обличчя. В усьому світі жіноча міграція визнається зоною підвищеного ризику та порушень прав людини. 

Жінки-мігрантки частіше за чоловіків не працюють, а тому мають більш обмежений доступ до ресурсів. Жінки-мігрантки часто працюють у неформальному секторі, і тому часто стають соціально незахищеними, мають більше ризиків зіштовхнутися з поганими умовами праці та ксенофобією. 

Внаслідок домінуючих в суспільствах традиційних країн походження норм щодо соціальних ролей в родині жінки-мігрантки частіше опиняються в соціальній ізоляції, піддаючись подвійний дискримінації – і як мігранти, і як жінки. 

Ці обставини призводять до необхідності розробки спеціальних таргетованих політик, що посилювали б здатність жінок- мігранток справлятися з проблемами та перешкодами на шляху інтеграції.

Запрошуємо фахову громадськість до обговорення результатів дослідження та рекомендацій відповідальним органам влади. 

Програма заходу та можливості для реєстрації буде згодом. Слідкуйте за оновленнями у фейсбуці. Подія у фейсбуці – за посиланням.

Подія відбудеться в рамках Марафону справедливого врядування.

Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого  суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: