З ініціативи Джорджа Сороса буде створено Стратегічні дорадчі групи для допомоги владі у проведенні реформ

Джордж Сорос, Засновник Фундацій Відкритого Суспільства й Міжнародного фонду “Відродження”, ініціював створення Стратегічних дорадчих груп для допомоги українській владі у проведенні реформ

Джордж Сорос, Засновник Фундацій Відкритого Суспільства й Міжнародного фонду “Відродження”, ініціював створення Стратегічних дорадчих груп для допомоги українській владі у проведенні реформ. Про це він повідомив під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, яка відбулася 16 червня в Києві. На зустрічі були присутні голова Правління Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко та виконавчий директор фонду Євген Бистрицький.

Як повідомляє прес-служба Президента, Джордж Сорос поінформував главу держави про підготовку стратегічного плану реформ для України. “Ми створили Стратегічні дорадчі групи для оперативного реагування на виклики, що виникають”, – сказав він.

Зі свого боку, Президент України наголосив на необхідності координувати зусилля задля проведення реформ і заявив про рішучу підтримку ініціативи Джорджа Сороса щодо запровадження безкоштовного страхування політичних ризиків для тих, хто інвестує в українську економіку чи співпрацює з Україною. Також Петро Порошенко висловив готовність спільно запровадити ефективний механізм імплементації реформ у державі.

Президент висловив подяку Джорджу Соросу та керівництву Міжнародного фонду “Відродження” за багаторічну й послідовну підтримку реформ в Україні та сприяння розвитку громадянського суспільства.

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
pr@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: