Волинські активісти розроблять обласну програму підтримки ОСББ

10 грудня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту Асоціації ОСББ “Лучани” під назвою “Адвокасі-кампанія, спрямована на створення й лобіювання прийняття Програми підтримки ОСББ у Волинській області”

10 грудня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту Асоціації ОСББ “Лучани” під назвою “Адвокасі-кампанія, спрямована на створення й лобіювання прийняття Програми підтримки ОСББ у Волинській області”. Проект став переможцем першого туру обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Запрошені:
– Роман Бондарук, депутат Луцької міської ради, заступник голови комісії з вивчення та сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
– Юлія Сабатюк, голова Асоціації ОСББ “Лучани”;
– Петро Лавринюк, президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив;
– Ірина Гайдучик, координатор проектів Асоціації підтримки та розвитку ОСББ й ОСН.

Ініціатори проекту розкажуть, кого вони хочуть долучити до розробки обласної програми, які пункти слід внести до цього документу та які саме механізми планують використати для впливу на владу, щоб домогтися ухвалення програми.

З грудня 2011 року така програма діє в Луцьку. Вона врегульовує низку питань, які раніше були проблемними для об’єднань, а також передбачає бюджетне фінансування. Завдяки цій програмі у 2012 році луцьким ОСББ було виділено 700 тисяч гривень.

По всій Волині функціонує 365 об’єднань, що обслуговують 383 будинки. Житловий фонд у більшості застарілий, а державного фінансування практично не виділяють. Крім того, ефективний розвиток ОСББ та створення нових об’єднань стримує недосконала нормативно-правова база.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: