Вільний доступ до генпланів міст: як перетворити декларацію на реальність?

19-20 липня в Чернігові відбуватиметься семінар “Вільний доступ до генпланів міст: як перетворити декларацію на реальність?” (у форматі “відкритий простір”)

19-20 липня в Чернігові відбуватиметься семінар “Вільний доступ до генпланів міст: як перетворити декларацію на реальність?” (у форматі “відкритий простір”). Захід проводить Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства США в Україні.

До участі запрошують громадських активістів, блогерів, журналістів, науковців, бізнесменів, посадовців органів місцевого самоврядування й усіх зацікавлених.

Учасників буде відібрано за результатами конкурсу.

Для участі в заході слід до 23:59 4 липня:

1) поділитися власним досвідом доступу до генпланів на сайті http://cityplan.in.ua/

– описати ваш досвід доступу до генпланів у блогах на сайті http://cityplan.in.ua/ (приклади дописів: http://cityplan.in.ua/blogs/view/260, http://cityplan.in.ua/blogs/view/192)

або

– завантажити на сайт http://cityplan.in.ua/ скановані документи (відповіді органів місцевого самоврядування, проектних інститутів тощо на ваші інформаційні запити чи листи), написати пояснювальні коментарі до цих документів на сторінці того міста, доступ до генплану якого ви намагались отримати (для прикладу оберіть будь-яке місто на інтерактивній карті http://cityplan.in.ua/cities).

2) заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам.

Якщо немає власного досвіду доступу до генплану, але є бажання взяти участь у заході, тоді слід:

1) зробити дії, які засвідчать інтерес до заходу:

– ознайомитися з документами щодо доступності генплану в містах, які вас цікавлять, на сайті http://cityplan.in.ua/, та написати звернення до уряду й Адміністрації Президента про те, що Вас хвилює недоступність генпланів, надіслати їх рекомендованими листами (приклади звернень можна знайти тут)

або

– ознайомитися з документами щодо доступності генпланів у містах, які вас цікавлять, та написати про ваші враження у блогах на сайті http://cityplan.in.ua/;

2) заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам.

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори заходу забезпечують учасникам житло й харчування. У разі потреби організатори компенсують учасникам витрати на проїзд у вагонах класу не вище, ніж купе (витрат на проїзд швидкісними поїздами “Hyundai” не компенсують).

“Відкритий простір” – це формат, який передбачає, що учасники самостійно організовують процес навчання й вирішення проблем, формуючи порядок денний. Більше інформації про “відкритий простір” можна дізнатися на сайті http://www.openspacetechnology.com/ чи на http://www.openspaceworld.org/.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Аліна Бондар
099 93 22 673
bondar.alina21@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: