Виконання ПДА Україна-ЄС буде предметом громадського обговорення

3 листопада об 11:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Асоціація з ЄС: втрачений шанс? Погляд експертів”

3 листопада об 11:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція “Асоціація з ЄС: втрачений шанс? Погляд експертів”. На заході буде презентовано четвертий аналітичний звіт за підсумками громадського моніторингу виконання євроінтеграційних реформ у політичній, економічній, правовій, візовій і інших сферах. Моніторинг є частиною проекту “Виконання Порядку денного асоціації між Україною та ЄС (ПДА): експертний погляд”, який здійснює Консорціум українських аналітичних центрів (у складі Українського незалежного центру політичних досліджень, Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Центру політико-правових реформ і запрошених експертів) спільно з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Медійну підтримку надає МГО “Інтерньюз-Україна”.

Експерти говоритимуть про те, чи виконує Україна реформи, передбачені Порядком денним Асоціації Україна-ЄС. Вони також проаналізують шанси України на підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Учасники прес-конференції:
– Інна Підлуська, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”;
– Юлія Тищенко, голова ради Українського незалежного центру політичних досліджень;
– Олександр Сушко, науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва;
– Вероніка Мовчан, директор із наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій;
– Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ.

Порядок денний асоціації Україна-ЄС – це базовий документ, що регулює взаємини між Україною та ЄС до набуття чинності нової Угоди про асоціацію. Він визначає ключові пріоритети реформ, яким Україна має приділити увагу для того, щоб скористатися можливостями поглибленої співпраці з ЄС. Практична мета ПДА полягає у чіткому визначенні пріоритетів, які вимагають негайних дій ще до офіційного підписання Угоди про асоціацію.

МГО “Інтерньюз-Україна”
Катерина Дідик
099 435 88 29
KDidyk@internews.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: