В Одесі проаналізують досвід упровадження соціального замовлення

26-27 березня в Одесі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років впровадження”

26-27 березня в Одесі відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років впровадження”. Її організовує Одеський суспільний інститут соціальних технологій за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конференції можуть узяти представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які мають досвід використання механізму соціального замовлення (або аналогічних конкурсних механізмів із залучення неурядових організацій до вирішення соціальних проблем), експерти та науковці, що займаються питаннями соціального міжсекторного партнерства та місцевого розвитку.

На конференції буде розглянуто такі питання:

– аналіз упровадження механізму соціального замовлення на місцевому рівні в Україні за 2000-2010 роки;

– презентація результатів моніторингу нормативного забезпечення та практики використання механізму соціального замовлення в різних регіонах України;

– обговорення проекту типового положення про соціальне замовлення;

– вивчення найкращих практик використання механізму соціального замовлення на місцевому рівні;

– аналіз типових проблем, які виникають при впровадженні механізму соціального замовлення та обговорення шляхів їх розв’язання.

Організатори конференції відшкодовують витрати на проїзд (у межах вартості купейного чи автобусного квитка), забезпечують учасників конференції житлом, дворазовим харчуванням та роздатковими матеріалами.

Учасників конференції відбиратимуть на конкурсній основі. Охочим узяти участь у конференції слід подати заявку обсягом до 1 сторінки, де вказати мотивацію щодо участі в конференції, та додати резюме (CV) потенційного учасника з описом громадської діяльності, зокрема у сфері міжсекторного партнерства та місцевого розвитку. Обов’язково слід зазначити адресу електронної пошти та контактні телефони.

Також слід повідомити, з якого питання відбудеться виступ. Його текст увійде до складу збірника, який заплановано видати за підсумками конференції.

Інформацію слід до 1 березня 2011 року надіслати на e-mail krоupnik@tm.odessa.ua, krupnikas@ukr.net або на факс Одеського суспільного інституту соціальних технологій – (048) 738 68 30. Інформацію про результати відбору буде надіслано учасникам до 5 березня.

Контакти: В’ячеслав Кіщенко (048) 738 68 30, 095 336 01 55; Ганна Трепалюк 097 481 17 27

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: