Уряд України звертається до громадських організацій з пропозицією підтримати проведення Дня Європи по всій Україні

За результатами оперативної наради щодо проведення Дня Європи, Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України запропонувало громадським організаціям підтримати проведення Дня Європи в Україні у 2010 році по всій Україні.

Конкретно, якщо Ваша громадська організація має креативні ідеї та пропозиції щодо того, що Ви могли би зробити щодо цікавого та корисного відзначення Дня Європи у Вашому регіоні (місті) – за умови організаційного, але не фінансового, сприяння з боку місцевих органів влади – просимо Вас терміново, до 1 березня, подати стислий опис Ваших пропозицій не більше ніж на 1 стор.

Ви маєте розписати коротко, але змістовно, що саме Ви могли би зробити, і зазначити, якого роду сприяння з боку місцевої влади Вам для цього потрібне. Вітаються креативні ідеї!

Ваші пропозиції просимо надсилати до Секретаріату Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС на адресу liubov.akulenko@gmail.com

Після 1 березня усі надані пропозиції громадських організацій будуть передані у систематизованому вигляді до Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України з проханням забезпечити повне сприяння у реалізації цих ідей з боку місцевих органів влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: