Українських ромів запрошують розвивати скаутський рух

Молодіжна організація "Пласт – Національна скаутська організація України" за підтримки програм “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” та Словацької скаутської організації “Slovensky Skauting” започатковує проект “Скаутинг для ромів в Україні”

Молодіжна організація “Пласт – Національна скаутська організація України” за підтримки програм “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” та Словацької скаутської організації “Slovensky Skauting” започатковує проект “Скаутинг для ромів в Україні”.

До проекту запрошують ініціативних ромів віком від 18 до 25 років, які готові започаткувати та розвивати ромські скаутські групи на території України.

У межах проекту заплановано подорож до Словаччини для знайомства з молодими ромами-скаутами, навчання лідерства у пластовому наметовому таборі, тренінги, ігри, мандрівки в гори й інші заняття навчально-розважального характеру.

Охочим слід заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу romy@plast.org.ua, поставивши в копію kyyak@irf.kiev.ua та international@plast.org.ua до 30 вересня 2011 року.

Скаутинг – міжнародний неполітичний молодіжний рух, представлений у 160 країнах світу. Своєю метою він ставить підтримку молоді в її фізичному, розумовому та духовному розвитку.

Проект “Скаутинг для ромів у Словаччині” понад 10 років ефективно працює в цій країні. За цей час словацькі скаути залучили понад 600 ромів до скаутингу.

Контакти: МО “Пласт – Національна скаутська організація України”, romy@plast.org.ua, international@plast.org.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: