Українські експерти та журналісти обговорили питання Придністровського врегулювання з Віце-прем’єр-міністром з питань реінтеграції Республіки Молдова

21 травня 2010 року у приміщенні Міжнародного фонду «Відродження» відбулася зустріч українських експертів та журналістів з Віце-прем’єр-міністром з питань реінтеграції Республіки Молдова Віктором Осиповим. Організатором зустрічі виступила Європейська програма МФВ у співпраці з Посольством Республіки Молдова.

21 травня 2010 року у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження” відбулася зустріч українських експертів та журналістів з Віце-прем’єр-міністром з питань реінтеграції Республіки Молдова Віктором Осиповим (http://gov.gov.md/ru/cbosipov/). Організатором зустрічі виступила Європейська програма МФВ у співпраці з Посольством Республіки Молдова.

Учасники зустрічі обговорили перспективи врегулювання Придністровського конфлікту в форматі “5+2”, позицію нової української влади щодо цього питання, роль громадських організацій у розвиткові довіри між жителями Молдови та Придністров’я, а також питання відносин між Республікою Молдова та Європейським Союзом.

Зустріч відбулася під час візиту Віце-прем’єр-міністра до України, покликаного обговорити позицію офіційного Києва та українських експертів перед ширшими консультаціями з Придністровського врегулювання в Астані (Казахстан) у форматі “5+2”, що розпочинаються 24 травня 2010 року.

Під час круглого столу було представлено публікацію “Придністровська проблема: погляд з України” , видану Групою стратегічних та безпекових студій за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і за сприяння Фондів “Open Ukraine” та Віктора Пінчука.

***

Інтерв’ю Віктора Осипова газеті Комерсант-Україна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: