Представники Світового Конгресу Українців спостерігатимуть за президентськими виборами

Центральна виборча комісія зареєструвала 236 міжнародних спостерігачів від Світового Конгресу Українців на президентських виборах в Україні

Центральна виборча комісія зареєструвала 236 міжнародних спостерігачів від Світового Конгресу Українців (СКУ) із 22 країн на президентських виборах в Україні. Роботу місії підтримує, серед інших, Міжнародний фонд “Відродження”.
 
У день виборів (25 травня) спостерігачі від СКУ будуть проводити моніторинг у 21 області України, у тому числі й там, де проходитимуть вибори міських голів.

Під час виборів місія СКУ активно співпрацюватиме з місією складової організації СКУ – Українського Конгресового Комітету Америки (222 спостерігачі), а також зі спостерігачами від Громадянської мережі “Опора” та Комітету виборців України.
 
Місію СКУ очолює Богдан Футей, федеральний суддя США. Головним спостерігачем є Петро Штик, третій заступник президента СКУ, а керівником штабу місії – Мирoслав Гoчак, гoлoва Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.
 
Міжнародна місія СКУ є третьою за величиною міжнародною спостережною місією на позачергових виборах Президента України – після спостережної місії ОБСЄ, яка нараховує 1056 осіб, та місії Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами з 382 осіб.

Контакти:
Олексій Захарченко
097 510 23 03
SKUobservers@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: