У Львові відбудеться тренінг з управління житловими будинками

Центр досліджень місцевого самоврядування запрошує управителів житловою нерухомістю та голів ОСББ/ЖБК узяти участь у підсумковому тренінгу навчальної програми “Професійне управління житловими будинками”

Центр досліджень місцевого самоврядування запрошує управителів житловою нерухомістю та голів ОСББ/ЖБК узяти участь у підсумковому тренінгу навчальної програми “Професійне управління житловими будинками”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр формує групу зацікавлених для участі в повноцінному професійному навчанні, яке включатиме не тільки теорію, а й практику й матиме на меті підвищити кваліфікацію учасників, допомогти їм запровадити належну практику управління житловим фондом, уникнути традиційних проблем і подолати можливі перешкоди на шляху розвитку свого бізнесу в цій сфері.

Підсумковий тренінг відбудеться у Львові в жовтні. Підсумком навчання стане видача організаторами спільно з Львівськими техніко-економічним коледжем при ЛНУ “Львівська Політехніка” сертифікатів державного зразка про підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства.

Тренінг передбачає шестиденний навчальний курс. Учасників забезпечать необхідними навчальними матеріалами – друкованими примірниками та копіями на CD, харчуванням (обіди, кава-брейки), також їм сприятимуть в організації проживання у Львові.

Після проходження навчального курсу найкращі випускники тренінгу матимуть змогу взяти участь у тижневій практиці на керівних фірмах Краківської асоціації управителів нерухомістю (Польща) й отримати відповідний міжнародний сертифікат.

Подати заявку слід до 1 жовтня включно на електронну адресу centredms@gmail.com чи факсом на номер (032) 235 68 48.

Програма навчання

Контакти:
Центр досліджень місцевого самоврядування
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: