У Кременчуці обговорили форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу

7 вересня 2010 року під час дискусії, яка відбулася у Кременчуцькому ліцеї №4, педагоги-організатори та соціальні педагоги шкіл міста говорили про форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу.

У ході дискусії були напрацьовані варіанти форм та методів роботи з учнями для їх практичного застосування у школах міста під час роботи Літературно-музичного клубу ім. Тьомкіна, що діятиме в рамках проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці». Цей проект реалізується громадською організацією «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники дискусії були ознайомлені з напрацюваннями зазначеного проекту: з інформацією про кременчуцький період життя володаря чотирьох Оскарів Дмитра Тьомкіна, результатами архівних досліджень його біографії. Під час заходу були сплановані попередні дати віталень клубу у школах міста. Учасники обмінялися контактною інформацією для планування подальшої спільної діяльності по темі проекта.

Дискусія була проведена у партнерстві з ГО «Європейський діалог», управлінням освіти виконкому Кременчуцької міської ради, Кременчуцьким ліцеєм №4, Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб».

У дискусії взяв участь Андрій Залужний, тренер з питань розвитку ОГС та Програми «Intel® Навчання для майбутнього», член тренерської групи «Діалог».

Спікером заходу виступила Ірина Каць, учасниця навчальної програми з фасилітації для грантоотримувачів проекту UNITER, що реалізується ГО «Європейський діалог» у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.

Директор Кременчуцького ліцею №4 Любов Василівна Михайлик зазначила, що теми краєзнавства та видатних вихідців з Кременчука єднають навколо себе патріотів та ентузіастів, подякувала всім за участь у дискусії, висловила надію на подальшу спільну діяльність.

Андрій Залужний, експерт заходу, відмітив приємну атмосферу, що панувала під час дискусії, відзначив зацікавленість та працездатність учасників заходу.

Учасники дискусії виразили побажання частіше проводити подібні заходи.

Контактна особа: Каць Ірина Рафаїлівна, +38 (050) 957-23-86, ns314@ya.ru

* * *

Метою проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», є підвищення обізнаності кременчужан про внесок їх земляка Дмитра Тьомкіна, всесвітньовідомого композитора, володаря чотирьох Оскарів у розвиток європейської та світової культури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: