У Ковелі збирають кошти на майданчик для паркуру та стритворкауту

Активісти Ковеля розробили проектно-кошторисну документацію на створення майданчика для паркуру та стритворкауту, визначилися з потрібним обладнанням і розпочали збір коштів для його закупівлі

Активісти Ковеля розробили проектно-кошторисну документацію на створення майданчика для паркуру та стритворкауту, визначилися з потрібним обладнанням і розпочали збір коштів для його закупівлі. Відповідний проект став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.
 
Місце, яке просять спортсмени під майданчик у парку культури й відпочинку імені Лесі Українки, має загальну площу 400 кв. м. Щоб депутати Ковельської міської ради прийняли остаточне рішення про відведення території, Сергій Дружинович, голова ініціативної групи, звернувся до обранців на сесії міської ради. У міськраді пообіцяли зробити все можливе, щоб питання про виділення землі не стало на заваді планам юних спортсменів. Громадськість міста теж підтримує ідею: наразі зібрано 1600 підписів на підтримку створення майданчика.

За словами Сергія Дружиновича, для повного оснащення майданчика потрібно зібрати 90 тис. грн., з яких уже є 15. Тому ковельські активісти просять усіх небайдужих долучитися до збору коштів. Кошти на будівництво спортивного майданчика можна перераховувати на рахунок: Волинське обласне управління ВАТ “Ощадбанк”, МФО 303398, код 36704641, р/р 26004301252607.

Місця для заняття паркуром та стритворкаутом є в Києві, Львові й Тернополі. На Волині таких майданчиків поки немає. При цьому в самому тільки Ковелі налічується понад 300 спортсменів.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: