У Києві обговорюватимуть стан та розвиток системи самоорганізації населення

24 жовтня 2009 року в Києві Комітет мікрорайону “Русанівка” розпочав серію круглих столів із представниками органів самоорганізації населення столиці.

Комітет мікрорайону “Русанівка” за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Через самоорганізацію до вирішення питань місцевого значення”, що отримав підтримку в рамках конкурсу “Об’єднаймося заради реформ”, проведе 5 круглих столів із керівниками органів самоорганізації населення та активними представниками громадськості м. Києва на тему “Якими мають бути органи самоорганізації населення (ОСН) у Києві”. На кожну таку зустріч планується запрошувати до 10-15 учасників.

24 жовтня 2009 року в Києві за адресою бул. Давидова, 13а у приміщенні правління житлово-будівельного кооперативу “Будівельник — 72” відбувся перший круглий стіл, на який запрошено представників органів самоорганізації населення столиці. Його спікером був голова Комітету мікрорайону “Русанівка” Андрій Євгенович Нєстєрков. На зустрічі обговорювалися актуальні проблеми діяльності органів самоорганізації населення столиці і пропозиції щодо їх вирішення, зокрема щодо можливої форми їх об’єднання на міському рівні.

Розвиток самоорганізації населення є важливою складовою становлення громадянського суспільства та місцевої демократії. В Києві нараховується до 90 органів самоорганізації населення, але вони не мають повноцінних можливостей достойно представляти інтереси своїх мешканців у відносинах із столичними органами влади. З певних причин їх створення та реєстрацію взагалі припинено міською владою.

Незважаючи на географію розташування цих структур, більшість проблем, які потрібно вирішувати, є спільними для них. Тому ситуація, які існує в столиці щодо діяльності в цілому зазначених органів, засвідчила необхідність їхньої тісної координації та співпраці. І тому здійснення органом самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Русанівка” проекту “Через самоорганізацію до вирішення питань місцевого значення” може стати суттєвим кроком в цьому напрямку.

Конкретну інформацію про перший круглий стіл можна отримати у головних виконавців проекту за телефонами та електронними адресами:

-голова Комітету мікрорайону “Русанівка” Нєстєрков А.Є. – 295-18-74 (робочий), 067-729-59-57; RusanivkaOSN@ukr.net,  gbk_neptun@ukr.net;

-секретар  Комітету мікрорайону “Русанівка” Поплавська Алла Миколаївна – 098-279-29-06; alla_poplav@president.org.ua;

-заступник голови Комітету мікрорайону “Русанівка” Чунаєв Олександр Едуардович – 097-89-647-20; alexchun@meta.ua.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: