Тренінг «Як зупинити земельні та пов’язані із землею махінації?»

Розпочався конкурсний відбір учасників для участі у тренінгу «Як зупинити земельні та пов’язані із ними землею махінації: що потрібно знати активістам щоб впливати на вирішення місцевих проблем?», що відбудеться 20 липня у Києві.

Розпочався конкурсний відбір учасників для участі у тренінгу «Як зупинити земельні та пов’язані із ними землею махінації: що потрібно знати активістам щоб впливати на вирішення місцевих проблем?», що відбудеться 20 липня у Києві.

Дістали незаконні забудови, МАФи, земельні махінації? Хочеш захистити свій район від незаконних забудовників та дерибанщиків, але не знаєш як? Хотів би дізнатися про методи та інструменти, за допомогою яких можна протистояти махінаціям на початковому етапі чи коли будівельники поставили паркан?

Своїм досвідом, знаннями та навиками запрошено поділитися: 

Віктор Глеба, експерт з державного управління та містобудування, відомий в Києві захисник інтересів ініціативних груп, які виступають проти  незаконних забудов

Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство»,  експерт з питань бюджетної та антикорупційної політики;

Галина Янченко,  депутат Київради (Демократичний Альянс), Центр протидії корупції;

Марина Соловйова, депутат Київради, юрист, активіст Пейзажної Алеї, голова громадської організації «Андріївсько-Пейзажна Ініціатива»;

Олександр Дядюк, адвокат, що виграв справу проти забудови  в Біличанському лісі («Біонік Хілл»);

В програмі:

  •  Як ефективно боротися з незаконними забудовами, МАФами, знищенням зелених зон Києва?
  • Які інструменти впливу на владу мають громадські активісти?
  • Як працювати з відкритими джерелами інформації (Генплан, Містобудівний кадастр, Земельний та Водний кодекси, ЗУ «Про регулювання містобудівної документації»)  для захисту власних інтересів у протистоянні із забудовниками?
  • Опанування покрокового алгоритму  роботи громадського активіста, блогера та журналіста в разі різних стадій виникнення загрози незаконного будівництва чи появи тимчасової споруди та МАФів.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть реєстраційну форму до 15 липня включно. 

Участь у тренінгу безкоштовна. Проїзд не оплачується. Кількість учасників обмежена, діятиме конкурсний відбір.

Щодо часу та місця проведення тренінгу буде повідомлено відбірним учасникам до 18 липня.

Захід проводиться в рамках проекту «Громадська варта Києва: здійснення громадського контролю за розробкою та реалізацією антикорупційної політики у місті Києві», що реалізується Фундацією «Відкрите суспільство»  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: info@osf.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: