Тренінг «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики для журналістів»

Запрошуємо журналістів та редакторів друкованих та електронних ЗМІ з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей до участі у дводенному тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості для журналістів», який відбудеться 29-30 травня 2015 року в Одесі.

Запрошуємо журналістів та редакторів  друкованих та електронних ЗМІ з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей до участі у дводенному тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості  для журналістів», який відбудеться 29-30 травня  2015 року в Одесі.

Організатор – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Тренери проекту:

Сергій Сидоренко, редактор сайту “Європейська правда”

Анатолій Марциновський (Internews-Україна, “Газета по-українськи”).

Тренінг включатиме теоретичні, практичні заняття та обмін досвідом з експертами проекту. Учасники зможуть поглибити розуміння процесу євроінтеграції, підвищать свою поінформованість щодо різних аспектів тематики (економічних, політичних, візової проблематики тощо), а також отримають навички пошуку “європейських” інформаційних приводів, які можуть бути цікавими місцевій аудиторії.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання в Одесі.

Для участі у тренінгу необхідно до 24 травня 2015 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на електронну пошту mgo.sformat@gmail.com (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

Контакти: МГО «Сучасний Формат», mgo.sformat@gmail.com 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: