Стереотипи vs думка дитини: кого слухають судді?

Побутує думка, що український суд не надто схильний чути думку дитини, навіть якщо визначає, наприклад, з ким із батьків дитина проживатиме після розлучення. Та і батьківський обов’язок суди зазвичай покладають на матерів, частіше притягаючи їх до відповідальності за неналежне його виконання.

Що з цього правда, а що – стереотип, запрошуємо з’ясувати спільно з Фундацією DEJURE та Асоціацією жінок-юристок “ЮрФем” 18 грудня об 11:00 онлайн.

Попередня реєстрація для участі обов’язкова.

Спікери:

  • Христина Кіт – адвокатка, голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”;
  • Галина Федькович – адвокатка, юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи», правозахисниця, експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству, співзасновниця ЮрФем;
  • Микола Колотило – юрист Фундації DEJURE;
  • Наталя Крестовська – ювеналістка, професорка, докторка юридичних наук.

Модераторка – Ірина Шиба, виконавча директорка Фундації DEJURE.


В ході розмови відбудеться презентація дослідження «Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків».

Захід проводиться в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Думки та позиції учасників заходу є позицією ГО “Фундація DEJURE” та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільствадля Європи (OSIFE).

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: