Школа бюджетної адвокації об’єднує експертів 9 країн

3-7 липня 2017 року в Одесі проходить Регіональна школа бюджетної адвокації. Школа об'єднує представників громадянського суспільства 9 країн світу. Серед країн учасниць: Литва, Молдова, Білорусія, Грузія, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан, Україна та Болгарія.

3-7 липня 2017 року в Одесі проходить Регіональна школа бюджетної адвокації. Школа об’єднує представників громадянського суспільства 9 країн світу. Серед країн учасниць: Литва, Молдова, Білорусія, Грузія, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан, Україна та Болгарія.

Головною метою школи є збільшення потенціалу представників громадянського суспільства в питаннях бюджетної адвокації програм зменшення шкоди в регіоні Східної Європи та Центральної Азії.

Міжнародний Фонд «Відродження», спільно з Євразійською Мережею Зменшення Шкоди та Open Society Foundation ( New York) є співорганізатором школи. За словами Олени Кученрук, менеджери програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»: «Школа бюджетної адвокації є платформою з обміну кращим досвідом з отримання фінансування на послуги зменшення шкоди с регіоні східної Європи та центральної Азії. Учасники з 9 країн регіону 5 днів перейматимуть найкращі практики з моніторингу та аналізу бюджетів, формування пріоритетів місцевої політики та відповідне бюджетування, контролю виділення коштів на послуги зменшення шкоди».

Експерти й тренери школи ставлять перед собою амбітні завдання: ознайомити учасників Школи з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; відстеження виділення бюджетів і їх використання; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик (наступний цикл).

Також під час школи навчають використовувати цю модель разом з бюджетним аналізом для фокусної бюджетної адвокації послуг зменшення шкоди. Також учасники можуть отримати інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки процедур їх реалізації; про бюджетний процес і можливості участі представників НУО в ньому; про можливості моніторингу державних бюджетів, про існуючі інструментах моніторингу та роботі з відкритими даними.

Аби дізнатися більше про проекти з бюджетної адвокації, журналісти можуть звернутися до менеджери програмної ініціативи «Громадяське здоров’я», Олени Кучерук, надіславши запит на pr@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: