«Шана різноманіттю»: 6 персональних історій про не схожих на інших людей

У квітні, напередодні Євробачення, що у 2017 році має гасло «Світкуймо різноманіття», стартує інформаційна кампанія Коаліції з протидії дискримінації, яка розкаже про дуже різних - не схожих на інших - людей в Україні, про їхні проблеми, перемоги та внесок у позитивні зміни в країні. Першою ініціативою у рамках кампанії стає серія персональних історій під загальною назвою «Шана різноманіттю», які публікуватимуться щоп’ятниці протягом 6 тижнів на Українській Правді. Життя.

У квітні, напередодні Євробачення, що у 2017 році має гасло «Святкуймо різноманіття», стартує інформаційна кампанія Коаліції з протидії дискримінації, яка розкаже про дуже різних – не схожих на інших – людей в Україні, про їхні проблеми, перемоги та внесок у позитивні зміни в країні. Першою ініціативою у рамках кампанії стає серія персональних історій під загальною назвою «Шана різноманіттю», які публікуватимуться щоп’ятниці протягом 6 тижнів на Українській Правді. Життя.

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує підтримувати ініціативи, які сприяють створенню в Україні середовища поваги до прав людини та вільного від дискримінації. Інформаційна кампанія Коаліції з протидії дискримінації напередодні Євробачення-2017 одна з таких ініціатив.

Перша персональна історія – історія дівчини, яка народилася з ВІЛ-позитивним статусом. Публічно вона відкрила його у 16 років. Наразі дівчина активно навчається, займається громадською діяльністю та реформує країну. Повну історію читати тут.

Друга історі​​я – історія про молод​у​ дівчин​у, дизайнерку власного бренду одягу, яка не народилася жінкою. ​Вона ​ставала нею поступово: у 12 років почала приймати гормони, а ставши повнолітньою – зробила операцію по зміні статі.​​​ Повну історію можна прочитати тут.​

Третя історія – про дівчину, яка керує автомобілем, є ведучою новин на каналі NewsOne, займається волонтерською діяльністю, є коханою й закоханою жінкою з інвалідністю. Повну історію можна прочитати тут.​

Четверта історія про хлопця, який за етнічною належністю – ром, а за паспортом – українець. Він ніколи не жив у таборі й не дуже добре володіє ромською мовою, але знає своє коріння, національні звичаї та поважає їх. Повну історію можна прочитати тут.

П’ята історія про хлопця, який поїхав, коли в його рідний Донецьк увійшли війська Гіркіна-Стрєлкова, і сепаратисти оголосили хлопця у розшук. Згодом він вирішив піти воїном-добровольцем на захист України. Повну історію можна прочитати тут.

Шоста історія про українку, хрещеною за православними традиціями, яка вирішила прийняти іслам та одягти хіджаб, бо сама того захотіла. Повну історію можна прочитати тут.

Для додаткових коментарів щодо проектів, підтриманих програмною ініціативою «Права людини і правосуддя» можна звернутися до її директора Романа Романова, надіславши запит на pr@irf.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: