СЕМІНАР: “Стан реформ в Україні”

20 січня 2016 року о 10:00 -12:00 відбудеться семінар, під час якого буде проаналізовано, що змінилося, та яких змін ще необхідно досягти задля створення здорової економіки та зрілої демократії. Чи влада все ще здатна та готова втілювати реформи в життя? Чи здатна Україна боротися з корупцією та тиском олігархів? Чи мають необхідні зміни все ще підтримку у населення та які найбільші загрози цьому?

Фінський інститут міжнародних відносин спільно з Інститутом світової політики

має честь запросити Вас на семінар:

Тема: «СТАН РЕФОРМ В УКРАЇНІ»

Дата і час: 20 січня 2016 року, середа, 10:00 -12:00

Місце: Фінський інститут міжнародних відносин

Адреса: вулиця Круунувуоренкату 4, 2-й поверх, Гельсінкі

У 2014 – 2015 роках міжнародна увага здебільшого була прикута до конфлікту на сході України. Однак, оскільки зростає сподівання, що ситуація стабілізується – хоча і не буде до кінця врегульована – саме час звернутись до головних питань, що піднімались українським Євромайданом, або «Революцією гідності». Через два роки після драматичних подій в Україні, що призвели до зміни режиму, Фінський інститут міжнародних відносин разом з Інститутом світової політики (Київ) організовують семінар, де буде проаналізовано, що змінилося, та яких змін ще необхідно досягти задля створення здорової економіки та зрілої демократії. Чи влада все ще здатна та готова втілювати реформи в життя? Чи здатна Україна боротися з корупцією та тиском олігархів? Чи мають необхідні зміни все ще підтримку у населення та які найбільші загрози цьому?

Спікери:

Леонід Літра, старший науковий співробітник, Інститут світової політики, Київ

Дар’я Каленюк, виконавчий директор, Центр протидії корупції, Київ

Ірина Бекешкіна, директор, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київ

Модератор: Аркадій Мошес, директор програми, Фінський інститут міжнародних відносин

Вітальна кава-брейк о 9 год. 45 хв. Кількість місць обмежена. Ми зареєструємо Вашу участь в порядку отримання реєстраційних заявок. Ми просимо Вас підтвердити свою участь у семінарі не пізніше вівторка, 19 січня, заповнивши реєстраційну форму за посиланням нижче:

http://www.fiia.fi/en/registration/796/

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до: Саннамарі Багге, тел. +358 9 432 7711, sannamari.bagge@fiia.f

Леонід Літра, старший науковий співробітник Інституту світової політики, раніше обіймав посаду заступника директора в Інституті розвитку та соціальних ініціатив “Viitorul” в Кишиневі (Молдова), наразі є його молодшим науковим співробітником. У 2011 році входив до складу експертної групи, яка проводить стратегічну оцінку придністровського конфлікту для Європейської комісії. Леонід є співавтором багатьох публікацій на тему демократизації на пострадянському просторі, європейської інтеграції та «заморожених конфліктів». Він також є частиною основної команди щодо підготовки «Індексу європейської інтеграції країн Східного Партнерства» (2011, 2012, 2013, 2014 роки), «Індексу візової лібералізації країн Східного Партнерства», постійний оглядач в Nations in Transit Report on Moldova, що публікується Freedom House, та автор у Bertelsmann Transformation Index. Леонід був науковим співробітником Єльського університету(Carnegie Research Fellowship Program) та отримав ступінь магістра у Європейському інституті вищих міжнародних досліджень у Ніцці (Франція) в сфері міжнародних відносин і європейських досліджень.

Дар’я Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції в Україні. Пані Каленюк відповідає за поточну адміністративно-виконавчу діяльність Центру. Спеціалізується в міжнародно-правових механізмах протидії корупції, зокрема, поверненні вкрадених активів та інструментах протидії відмиванню грошей. Магістр права фінансових послуг, Чикаго-Кент коледж права. Стипендіатка програми ім. Фулбрайта 2010 – 2011 рр.

Ірина Бекешкіна, PhD, директорка фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва – одного з найстаріших та найавторитетніших аналітичних центрів в Україні (заснований в 1992 році). Фонд «Демократичні ініціативи» має місію, яка полягає в наданні підтримки Україні у процесі її переходу до повної функціональної демократії, кращого державного врядування, ринкової економіки та розвитку демократичного суспільства в Україні. Вона є старшою співробітницею в Інституті соціології Національної академії наук України. Ірина Бекешкіна отримала ступінь доктор філософії («Структурна модель особистості») в Інституті філософії Української Академії Наук. Пані Бекешкіна створила кілька дослідницьких проектів про роль соціологічних досліджень, демократизацію, Європейську інтеграцію, та інші соціальні питання. Ірина Бекешкіна є автором понад 100 наукових праць та великої кількості публікацій у ЗМІ, особливо у галузі демократизації України та електоральної соціології. Викладає у Вищій школі соціології при Інституті соціології НАН України – веде курс кількісних методів у соціології. Вона є редакторкою бюлетеню «Політичний портрет України». Ірина Бекешкіна інтенсивно співпрацює з мас-медіа, часто приймає участь в популярних телевізійних програмах. У 2006 – 2015 роках входить до списку 100-та найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус». (№ 40, 2015 р. )

Аркадій Мошес, програмний директор дослідницької програми «Європейська політика Східного сусідства та Росія» Фінського Інституту міжнародних відносин (FIIA). З 2008 р. по 2015 р. був молодшим дослідником у програмі «Росія та Євразія» Chatham House. Він здобув науковий ступінь доктора історичних наук в Інституті Європи, Російської Академії Наук в Москві. До його основних дослідницьких інтересів належать дослідження відносин між Росією та ЄС, внутрішньої та зовнішньої політик України та Республіки Білорусь,  російської політики щодо СНД та Країн Балтії.

Захід проходить в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: