Рожищенська міськрада затвердила розроблену громадськістю Концепцію розвитку велоінфраструктури

Рожищенська міська рада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури

Рожищенська міська рада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури. Документ розробив і пролобіював Волинський Інститут Права за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Концепції визначено схему велосипедних шляхів у місті й наявність інших елементів велоінфраструктури (наприклад, велостоянок), передбачено їх урахування під час реконструкції, капітального ремонту, розширення вулиць. Під час надання дозволів на спорудження великих об’єктів зі значними потоками людей забудовникам рекомендуватимуть створювати елементи велосипедної інфраструктури.

До 2020 року в Рожищі заплановано спростити отримання дозволів на встановлення велосипедних стоянок та інтегрувати схему велосипедних шляхів до загального транспортного планування, планів стратегічного розвитку тощо. З цією метою буде призначено посадову особу, відповідальну за розвиток велоінфраструктури.

“Концепція розвитку велоінфраструктури – це інструмент, який дозволяє створювати умови для покращення загальної транспортної інфраструктури та зокрема того її компоненту, який стосується велотранспорту. Ухвалення цього документу – це перший і надзвичайно важливий етап для розвитку велосипедної інфраструктури, який відкриває чимало можливостей”, – прокоментував Юрій Моклиця, експерт, який працював над розробкою документу.

За його словами, наявність такого стратегічного документу відкриває перед містом додаткові можливості для вдосконалення транспортної інфраструктури й тим самим прискорює шлях до євроінтеграції. Він наголосив, що стратегічні документи та плани – ознака європейського підходу, що також стане орієнтиром для інвесторів, які планують освоювати Волинь.

Контакти:
Волинський Інститут Права
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: