Результати конкурсу щодо аудиту доступу до медичної допомоги

Перелік проектів, які підтримала програмна ініціатива "Громадське здоров'я".

Завершено конкурс «Громадський аудит стану забезпечення доступу внутрішньо переміщених осіб до медичної допомоги та життєво необхідних лікарських засобів». Його мета – шляхом громадського аудиту виявити конкретні потреби та проблеми забезпечення медичною допомогою та життєво необхідними лікарськими засобами вимушених переселенців, які мають хронічні захворювання (онкологія, діабет, наркозалежність, ВІЛ-інфекція, туберкульоз та ін.) та у взаємодії з органами системи охорони здоров’я, місцевого самоврядування та громадськими ініціативами визначити шляхи вирішення виявлених проблем.

Перелік проектів, які підтримала програмна ініціатива «Громадське здоров’я»:

49111 «Адвокація постійного доступу до повного пакету медичних послуг для переселенців», подану Благодійним товариством «Центр суспільних програм».

49112 «Моніторинг доступу до медико-соціальних послуг вимушених переселенців з зони АТО», подану ГО «Харківський інститут соціальних досліджень».

49114 «Стан забезпечення медичною допомогою переселенців-користувачів психіатричної допомоги, які опинилися в скрутному становищі у зв’язку з воєнними діями на сході України», подану Всеукраїнською громадською організацією користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР».

49115 «Моніторинг доступу внутрішньо переселених осіб до медичних послуг в Дніпропетровській області», подану Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє».

49116 ««Право на життя» – дослідження, в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю – внутрішніх переселенців на отримання медичної допомоги та медичних препаратів», подану Луганською обласною молодіжною громадською організацією «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу-Схід». 

49119 «Вимушені переселенці: життя без болю», подану Вінницькою міською громадською організацією соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «паросток». 

49126 «Громадський центр з оцінки якості медичної допомоги внутрішньо переміщенним особам», подану Чугуївською міськрайонною громадською організацією «Чугуївська правозахисна група».  

Контакти:
«Громадське здоров’я»
Олена Кучерук, kucheruk@irf.ua
Юлія Гордонна, gordonna@irf.ua
(044) 461 97 09

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: