Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни

Цей путівник розроблений ГО “Центр реадаптації та реабілітації ЯРМІЗ” з метою упорядкування сучасних наукових розробок та джерел інформації щодо психології бою, реакцій на бойові стресові фактори, методів допомоги та відновлення тощо.

Фахівці Центру – Марина Сириця та Оля Кухарчук проаналізували, систематизували власний та досвід багатьох спеціалістів і звели в Путівник 46 основних якісних джерел з описами до навчально-методичних посібників, практикумів, психоедукаційних і навчальних відеоматеріалів, із посиланнями на ресурси та QR-кодами, які допоможуть легко знаходити потрібну інформацію.

“«Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни» – спроба нашої команди віддати належне тим людям, які, крім практичної роботи, мають ресурс на освітню діяльність, публікації та дослідження.”, – говорить команда ЯРМІЗу.

Путівник буде цікавий як для психологів, які працюють з цивільними та військовослужбовцями, так і для студентів ВНЗ військових кафедр та інших фахівців, що працюють у сфері психічного здоров’я.

Видання здійснено в межах проєкту «Формування системи психологічного супроводу захисників та їхніх родин як запорука стійкості громади» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: