Навчальне видання “Мій перший кліматичний словник-довідник” від УЕК “Зелена Хвиля”

ГО Український екологічний клуб «Зелена хвиля» підготувала нове електронне навчальне видання – «Мій перший кліматичний словник-довідник».

Матеріал словника-довідника охоплює близько 270 базових термінів і понять з кліматології та дотичних розділів сучасної екології, основи якої починають викладати в початковій та основній школі й продовжують у закладах вищої освіти. Також у виданні представлено терміни, що стосуються впливу збройного конфлікту на довкілля та зміну клімату внаслідок активних бойових дій.

Видання стане корисним молоді, яка отримає кліматичну та метеорологічну інформацію, знання про природні й антропогенні причини зміни клімату, зможе оцінити наслідки й масштаби впливу людини на природу, набуде знань про клімат та способи корекції власної діяльності у безпосередній та опосередкованій взаємодії з природою.

Словник-довідник допоможе вчителям закладів загальної освіти (особливо – вчителям інтегрованих курсів природничої галузі), педагогам закладів позашкільної освіти та всім, кому небайдужі кліматичні контексти екологічної кризи, як джерело інформації з багатьох кліматичних проблем.

Авторки сподіваються, що словник-довідник дасть змогу краще орієнтуватися в сучасних проблемах сталого розвитку суспільства, зміни клімату, сприятиме екологічній освіті та просвітництву, екологізації індивідуальної та суспільної свідомості, а також реалізації сучасного освітнього тренду «Освіта впродовж життя».

🇺🇦🇸🇪 Проєкт здійснено у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: