Дослідження: як долати конфлікти у вирі реформ

Експерти Асоціації провели дослідження, що присвячене досвіду мережі партнерських громадських організацій – семи ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії (РЦ), які протягом останніх чотирьох років працюють за напрямком мінімізації конфліктів у партнерських громадах.

Експерти Асоціації провели глибинні інтерв’ю з експертами Волинського, Луганського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Херсонського, Чернігівського РЦ, які поділились своїм досвідом роботи з громадами. Інтерв’ю також проводились із представниками партнерських громад, які ділились своїми оцінками діалогових ініціатив, що реалізовувались у їх громадах. Основна увага у дослідженні приділяється інструментам та підходам роботи РЦ із конфліктними ситуаціями на місцевому рівні. Описані також успіхи та невдачі РЦ у роботі з трансформацією конфліктів. Аналітики Асоціації свідомо уникали опису конкретних громад для того, щоб забезпечити конфіденційність та не дискредитувати діалогові ініціативи партнерських ресурсних центрів.

Дослідження провела ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в межах проєкту «Розбудова діалогу в громадах у процесі реформ: успіхи та невдачі», який реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: