Проект конкурсу “Інтеграція компоненту прав людини до курсу “Медичне право” медичних і юридичних вишів”: громадське обговорення

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Інтеграція компоненту прав людини до курсу “Медичне право” медичних і юридичних вишів”

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Інтеграція компоненту прав людини до курсу “Медичне право” медичних і юридичних вишів”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 17:00 14 вересня.

Мета майбутнього конкурсу – сприяння інтеграції концепції прав людини у сфері охорони здоров’я для юристів і медичних працівників у вищих навчальних закладів при викладанні курсу “Медичне право України”.

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Вікторія Тимошевська
(044) 461 97 09
tymoshevska@irf.ua

 

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: