Прес-конференція, присвячена презентації доповіді “Права і законні інтереси людей з проблемами психічного здоров’я: міжнародні стандарти та українське законодавство”

15 січня 2007 р. 0 12.00 відбудеться прес-конференція, присвячена презентації доповіді "Права і законні інтереси людей з проблемами психічного здоров’я: міжнародні стандарти та українське законодавство".   

15 січня 2007 р. 0 12.00 відбудеться прес-конференція, присвячена презентації доповіді “Права і законні інтереси людей з проблемами психічного здоров’я: міжнародні стандарти та українське законодавство”. 

Місце проведення: інформаційна агенціїя Укрінформ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 8 / 16.

 

Доповідь, що містить рекомендації підготовлено та опубліковано в рамках проекту Громадської організації М’АРТ “Моніторинг українського законодавства стосовно дотримання прав і законних інтересів людей з психічними розладами та проблемами психічного здоров’я”, що був проведений у 2006 році. Проект реалізовано при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду “Відродження”.

Доповідь буде представлена її автором — Романом Семешко, редактором – Сергієм Буровим та експертами робочої групи моніторингу: Оленою Волочай та Віктором Роліком. Про проблеми щодо дотримання прав людини в психіатричних лікарнях повідомить Голова Вінницької громадської організації інвалідів “Користувачі психіатричної допомоги та хворі на епілепсію “Відродження” Руслан Імереллі.

  Під час прес-конференції, рекомендації за результатами моніторингу будуть представлені у якості Новорічного подарунку суб’єктам законодавчої ініціативи. Ми з щирістю хочемо подарувати представникам органів влади, які мають вплив на формування національного законодавства України брошуру що містить доповідь — результати нашої роботи, готовність і бажання співпрацювати у вирішені піднятих моніторингом проблем.

Доповідь, також, адресована громадським організаціям та експертам, які опікуються проблемами прав і законних інтересів людей з проблемами психічного здоров’я, засобам масової інформації.

 Контактна особа: Сергій Буров

тел. 80462274110 або +380509219967

e-mail: mart.ngo@googlemail.com

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: