Представників НУО Черкащини навчать писати грантові проекти

26 липня о 10:00 у місті Золотоноша (Черкаська область) відбудеться тренінг із написання проектів на отримання грантів для представників громадських організацій і ініціативних груп

26 липня о 10:00 у місті Золотоноша (Черкаська область), у приміщенні міської ради (Садовий проїзд, 8), відбудеться тренінг із написання проектів на отримання грантів для представників громадських організацій і ініціативних груп. Захід організовує Товариство фахівців із промислового менеджменту (Черкаси) в межах проекту “Мікрогранти для адвокаційних ініціатив Черкащини” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників громадських організацій і ініціативних груп Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів. Ініціативні групи можуть бути незареєстрованими.

Навчання безкоштовне. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням (обід і перерва на чай/каву). Учасники з інших міст і сіл Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів отримають компенсацію за проїзд (автобус, потяг не дорожче за вартість купе).

Для участі у тренінгу слід подати заявку за такою формою:
· назва організації / ініціативної групи, адреса, телефон, факс, електронна пошта;
· прізвище, ім’я, по батькові керівника;
· прізвище, ім’я, по батькові потенційного учасника з контактною інформацією (телефон, мобільний телефон, електронна пошта);
· коротке мотиваційне обґрунтування (чому учасник хоче взяти участь в навчанні та які його очікування від навчання).

Заявки слід надсилати на адресу (бажано електронною поштою): Товариство фахівців із промислового менеджменту, вул. Благовісна, 262, Черкаси, 18007, (022) 37 00 75, asim@uch.net.

Відібраних учасників повідомлять про участь у тренінгу.

Кінцевий термін прийому заявок – 22 липня.

Контакти: Товариство фахівців із промислового менеджменту, Анатолій Рекун, Юрій Новіков, (022) 37 00 75, asim@uch.net
Контактна особа в Золотоноші: Юрій Романенко, 067 473 57 99

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: