Підсумкова конференція в рамках проекту “Розвиток ініціативи та реалізація прав громад, наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”

11 лютого 2005 року відбудеться підсумкова конференція  в рамках проекту "Розвиток ініціативи та реалізація прав громад, наданих Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" ("Толока").

11 лютого 2005 року відбудеться підсумкова конференція  в рамках проекту “Розвиток ініціативи та реалізація прав громад, наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” (“Толока”).

Проект реалізовувався протягом останнії трьох років (2002-2005рр.) у партнерстві таких неурядових організацій, як Творчий центр Каунтерпарт (ТЦК), Інститут громадянського суспільства, Комітет виборців України за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Проект “Толока” був спрямований на створення умов для реалізації територіальними громадами прав, закріплених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в тому числі шляхом розробки та ухвалення відповідних місцевих нормативних актів та підготовки змін до чинного законодавства, надання допомоги органам самоорганіфзації населення у застосування на практиці стандартів та механізмів демократичного управління на рівні місцевих громад, проведення тренінгів та консультацій для ініціативних груп громад, в тому числі депутатів місцевих рад, представників неурядових організацій та органів самоорганізації населення, молоді та жінок, забезпечення інформаційної та методичної підтримки місцевих громад.

Конференція присвячена обговоренню результатів реалізації проекту “Толока”, підготовки змін до законодрвства з питань місцевого самоврядування та успіхів громад-учасниць проекту, а саме міст Бердянська, Бровари, Кам’янець-Подільського, Херсона, Перечина, Чернівці, сіл Чаплинка, Дніпропетровської області та Червона Слобода, Черкаської області.

Місце проведення : Приміщення Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ, вул. Є. Потьє 20)

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: