Переможці конкурсу “Цифрові права та інновації в праві”

Інформаційні технології несуть високий потенціал змін і для системи правосуддя. Інновації в праві можуть не лише спростити доступ до правових послуг, але створити інструменти підзвітності органів правопорядку та системи правосуддя суспільству, стати додатковим чинником формування довіри.

Цей конкурс надає підтримку організаціям громадянського суспільства для захисту прав людини в умовах поширення використання цифрових технологій.

До вашої уваги – десять переможців конкурсу:

  1. ВБО “Українська фундація правової допомоги”. Проект: Підтримка впровадження технологічних інновацій кримінальної юстиції.
  2. Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Проект: Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування щодо захисту персональних даних.
  3. ГО «Центр політико-правових реформ». Проект: Підтримка JustTalk – онлайн платформи належних дискусій.
  4. ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини». Проект: Захист приватності, як базовий елемент розвитку цифрових прав в Україні.
  5. ГО “Ріал сторіс продакшн”. Проект: Впровадження  інноваційних підходів для комунікації, взаємодії та підзвітності органів кримінальної юстиції.
  6. ГО “Інтерньюз-Україна”. Проект: Прозоре звітування» у сфері телекомунікацій: на захисті приватності українських користувачів.
  7. ГО “МІНЗМІН”. Проект: Єдина навчальна платформа цифрових прав та безпеки дитини.
  8. ГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів”. Проект: Забезпечення захисту персональних даних в діяльності органів місцевого самоврядування.
  9. ГО “Харківська правозахисна група”. Проект: Захист приватності комунікацій та інформаційної приватності в Україні на основі міжнародних стандартів.
  10. ГО «Інститут Інноваційного Врядування». Проект: Цифрові права чи громадське здоров’я: підвищення обізнаності про цифрові права під час пандемії COVID-19 в Україні з урахуванням кращих практик ЄС.

Конкурс відбувся в рамках проєкту “EU4USociety” у співпраці з Європейським Союзом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: